Similar lots by type
-
#571
Een hindoeistisch beeldje van gesculpteerd ivoor op een houten sokkeltje.
Statuette hindou en ivoire sculpté sur socle en bois. Inde, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#191
Een ivoren theaterspeler van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Japanse okimono.
Acteur de théâtre en ivoire sculpté. Signature sous la base. Okimono japonais.No longer availableDim. H 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#587
Een lot ivoor bestaande uit een Corpus Christi, een Afrikaans figuur en een haarspeld in de vorm van een pauw.
Lot d’ivoires contenant un corpus christi, un personnage africain et une épingle à cheveux en forme de paon. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#541
Een Geisha van gepolychromeerd been en hout met ivoren handen en gezicht.
Geisha en os et bois polychrome aux mains et visage en ivoire.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 650 / 750 -
#139
Een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor in een lijst op rood fluweel.
Corpus Christi en ivoire sculpté dans un encadrement en velours rouge.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#220
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,00 ct. en citrine.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,00 ct et de citrine.No longer availableDim. 21,30 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#476
Een grote zuil van arduin en rood marmer. Randschade onderaan.
Colonne en pierre de taille et marbre rouge. Petit dégât à la base.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 400 / 600 -
#74Romain Malfliet
Drie etsen:- “St. Bonifaciusbrug te Brugge”. Genummerd 9/100 en gesigneerd buiten de plaat.- “Kapel te Schelle”. Genummerd 32/50 en gesigneerd buiten de plaat.- “De rede te Lokeren”. Genummerd 31/50 en gesigneerd buiten de plaat.
Trois eaux-fortes:- “Pont St-Boniface à Bruges”. Numérotée 9/100 et signée hors planche.- “Chapelle à Schelle”. Numérotée 32/50 et signée hors planche.- “La Rade de Lokeren”. Numérotée 31/50 et signée hors planche.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#512Eugène Van Mieghem
“Havenzicht”. Houtskooltekening op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Dessin au fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 14 cmEstimate: € 800 / 900 -
#612
Een ‘Batak’ zwaard met houten schede. Indonesië.
Sabre “Batak” à fourreau en bois. Indonésie.No longer availableDim. L 75 cmEstimate: € 120 / 160 -
#766
Een naaitafeltje van gesculpteerd notenhout en wortelfineer. Victoriaans.
Table à ouvrage en noyer sculpté et placage de ronce. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#387
Een apothekersweegschaal van geel koper met volledige gewichtenset. Glazen kast ontbreekt.
Bascule de pharmacie en cuivre jaune avec tous les poids. Sans vitrine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#582
Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit decor van spelende kinderen en draken.
Grand plat en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’enfants jouants et de dragons.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#465Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#422René Guiette
“Zencompositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 12/5/61.
“Composition Zen”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 12/5/61.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 160 / 200 -
#666
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd hout in renaissancestijl met getorste stijlen. Onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet à deux corps en bois sculpté de style Renaissance aux montants torsadés. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 217 cmEstimate: € 60 / 100 -
#345
Twee ringen van 18 karaats geel goud waarvan één bezet met een halfedelsteen.
Deux bagues en or jaune 18 ct dont une sertie d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 8,46 gEstimate: € 150 / 200