#290
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,40 ct.
#423
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes met vergulde details.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with gilded details.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 25/35 -
#594Aertsens
#361Liebig Chromos
Een lot van 8 Liebig Chromos albums met diverse thema’s.
A lot of 8 Liebig Chromos albums with various themes.No longer availableEstimate: € 75/125 -
#414J Pinx
“Vue de l’Escaut en Flandre”. Een gravure op papier.
#54Castello
Een paar interieurs. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A pair of interiors. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#166
Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
#105
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#469Jef Vaes
Een aquarel met als titel ‘aspecten van de zee’, gesigneerd Jef Vaes.
#169Hendrik Vader
“Binnenhalen van de visvangst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#682C. Castagne
“Marina.” Aquarel op papier. Gesigneerd, gedateerd ‘37.
#609
‘Naakt’, olie op doek, gesigneerd Jhon.
'Nude', oil on canvas, signed Jhon.No longer availableDim. h 60 x b 50 cmEstimate: € 60/80