Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot Alessi bestaande uit 2 schalen King Kong, een melk en suikerpotje met lepel en dekseltje.
Een lot Alessi bestaande uit 2 schalen King Kong, een melk en suikerpotje met lepel en dekseltje.
Een lot Alessi bestaande uit 2 schalen King Kong, een melk en suikerpotje met lepel en dekseltje.
Alessi

Een lot Alessi bestaande uit 2 schalen King Kong, een melk en suikerpotje met lepel en dekseltje.

A lot of Alessi consisting of 2 bowls of King Kong, a milk and sugar bowl with spoon and lid.
Dim. Ø 38 cm
SKU: 2305230268.
Categories: Design/vintage, varia.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #268
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #517

    Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.

    A modern earthenware service consisting of 8 cups, 4 cups, 7 saucers, 7 bowls, 4 medium bowls, 7 dinner plates, 7 long plates. Marked PTMD. Included 6 plates with embossed surface, unmarked.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #466

    Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.

    A long glass dining table with chrome base and side table.
    No longer available
    Dim. 260 x 100 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #504
    Luisa Battaglia

    Een design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.

    A design glass bureau table with a chrome base. Model Metropolis by Luisa Battaglia.
    No longer available
    Dim. 76 x 150 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #703

    Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.

    A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 226 x 89 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #155
    Delvaux Bruxelles

    Een vintage lederen Delvaux handtas met stofhoes. Vermoedelijk model Louise.

    A vintage leather Delvaux handbag with dust cover. Presumably model Louise.
    No longer available
    Dim. 30 x 35cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #566

    Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).

    A pair of stained wood armchairs with carved armrests. Denmark, early XXth century. (AID4905).
    No longer available
    Dim. H: 85 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #485
    Leclaire & Schäfer
    Period: 1960-69

    Een paar vintage koperen luchters met 7 lichtpunten in glazen bol met gevormde uitstulping. Gemerkt “Leclaire & Schäfer”, circa 1960-69. Lichte slijtagesporen aan de openingen.

    A pair of vintage copper chandeliers with 7 light points in a glass sphere with a shaped bulge. Marked “Leclaire & Schäfer”, circa 1960-69. Light signs of wear on the openings.
    No longer available
    Dim. 85 x 55cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #540

    Een licht bruine sjaal met licht blauwe en beige versiering.

    A light brown scarf with light blue and beige decoration.
    No longer available
    Dim. 160 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #550
    Hermès Paris

    Een Hérmes armband verguld met email. Met origineel hoesje, doosje en certificaat.

    A Hermes bracelet gilded with enamel. With original cover, box and certificate.
    No longer available
    Estimate: € 325 / 375
  • #426
    ALDO TURA

    Een midcentury-modern bar-cart door Aldo Tura, Milano, Italy in gelakt geitenleder en verguld metaal.

    A mid-century modern bar cart by Aldo Tura, Milano, Italy in lacquered goatskin and gilded metal.
    No longer available
    Dim. 74 x 82 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #329

    Een celadonkleurige schemerlamp met kap.

    A celadon colored table lamp with shade.
    No longer available
    Dim. 78 x Ø53cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #518
    Murano

    Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.

    A Murano glass chandelier. 8-armed light points and flowers in the decor.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #145
    NATAN

    Een daim handtasje met 2 schouderriemen en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.

    A daim handbag with 2 shoulder straps and matching dust cover, marked NATAN.
    No longer available
    Dim. 16 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #348

    Een lot bestaande uit 40 kristallen wijnglazen, Champagneglazen en 3 karaffen.

    A lot consisting of 40 crystal wine glasses, champagne glasses and 3 decanters.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #570
    Chanel

    Een zijden sjaal met chainlink decor, gemerkt Chanel.

    A silk scarf with chainlink decor, marked Chanel.
    No longer available
    Dim. 90 x 90cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #165
    Louis Vuitton

    Een Louis Vuitton handtas en bijgevoegd portfeuille met stofhoes, crémekleurig. Handtas model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Portefeuille model Iena M58208 Long Wallet.

    A Louis Vuitton handbag and enclosed wallet with dust cover, cream-coloured. Handbag model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Wallet model Iena M58208 Long Wallet.
    No longer available
    Dim. 35 x 36cm
    Estimate: € 1200 / 1600
  • #290
    Christofle Paris.

    Een groot wit tafelkleed, gereinigd en 12 bijpassende niet gebruikte servetten.

    A large white tablecloth, cleaned and 12 matching unused napkins.
    No longer available
    Dim. 280 x 140 cm en 47 x 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #520
    Chanel

    Een paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.

    A pair of gold plated ear clips. Mark Chanel.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 380
  • #105
    TOD’S

    Een paar zwart en bruin lederen handtassen, gemerkt “TOD’S”.

    A pair of black and brown leather handbags, marked “TOD'S”.
    No longer available
    Dim. 35 x 45cm
    Estimate: € 250 / 500
  • #186
    Period: 1985

    Een set gepatineerde Pitch pine houten vitrinekasten bestaande uit 6 delen. Modulair, naar Bauhaus ontwerp.

    A set of patinated Pitch pine wooden display cabinets consisting of 6 parts. Modular, after Bauhaus design.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 x 35cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #300

    Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.

    A large brown leather jewelery box with mirror and five drawers.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #195
    Christofle, Paris

    Een porseleinen servies gemerkt Christofle Paris, serie Torsade Bleue.

    A porcelain service marked Christofle Paris, series Torsade Bleue.
    No longer available
    Estimate: € 750 / 1250
  • #476

    Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...

    A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
    No longer available
    Dim. 73 x 135 x 135 cm
    Estimate: € 750 / 1250
  • #679

    Een campaign table van notenhout met klapblad en volledig opvouwbaar. Engeland, begin XXste eeuw. (AID 942).

    A campaign table made of walnut wood with folding leaf and fully foldable. England, early XXth century. (AIDS 942).
    No longer available
    Dim. Ø 105 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #104
    Juliaan De Vriendt

    “Dame met boek”. Olieverf op doek, gedateerd 1927, gesigneerd.

    Lady with book. A painting, oil on canvas, dated 1927, signed "Juliaan De Vriendt".
    No longer available
    Dim. 85 x 53cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #173

    Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.

    Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.
    No longer available
    Dim. 1480g 800‰
    Estimate: € 650 / 750
  • #112
    P. Dijckmans

    “Stilleven met appels en noten.” Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd Lier 1901.

    “Still life with apples and nuts.” Oil on board. Signed and dated Lier 1901.
    No longer available
    Dim. 52,5 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #180

    Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    A pair of 18 karat white gold earrings set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.70 ct.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 650 / 700
  • #363
    Karlov Svoboda

    Een lot van 2 kristallen olifantjes met blauw en rood in de massa. Gemerkt.

    A lot of 2 crystal elephants with blue and red in the mass. Marked.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.

    A bronze sculpture of a panther on a marble base.
    No longer available
    Dim. 16 x 42cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #390

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.

    An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.16 ct.
    No longer available
    Dim. 2,85 g
    Estimate: € 420 / 480
  • #171

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #302
    Martin Wallaert
    Period: °1944

    “Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Girl with goat". Lithograph. Signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 45 x 52 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #307

    Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.

    A lot of 2 copper candlesticks 3-legged, and 2 copper lampadaires.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #431

    Een Boeddhahoofd van massief gebeeldhouwd steen. Chinees werk.

    A Buddha head of solid carved stone. Chinese work.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #396

    Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.

    A Louis XVI style side table with gilded bronze ornaments.
    No longer available
    Dim. 73 x 50 x 50cm
    Estimate: € 180 / 200
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More