Similar lots by type
-
#739
Een met goud versierd Booms glazen likeurstelletje, bestaande uit een bolle karaf en vier glaasjes.
Un service à liqueur en verre de Boom doré, comprenant une carafe sphérique et quatre petits verres.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#435
Een paar kleine stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches et vases Vieux Bruxelles, décor de bouquets dorés.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 140/150 -
#699
Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.
Deux vitraux différents, vers 1900.No longer availableDim. 98 x 52 & 69 x 37 cmEstimate: € 80/100 -
#397
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/60 -
#383Val St. Lambert
Een vaas van mauve en kleurloos geslepen kristal en een andere van paars glas. Beide gemerkt.
Un vase en cristal mauve et incolore taillé, et un autre vase en verre mauve. Tout deux marques.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 40/60 -
#757
Een vintage schaal uit glaspasta in orange en witte tinten.
Un plat en pâte de verre dans les tons oranges et blancs.No longer availableDim. diam. 26 cmEstimate: € 32/40 -
#288
Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.
Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.No longer availableDim. h: 24 &14,5 cmEstimate: € 60/80 -
#371
Een bolle vaas van Booms glas, versierd met rode en vergulde motieven.
Un vase sphérique en verre de Boom, décorations de motifs rouges et dorés.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#607Muller frères, Lunneville
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 400/420 -
#778
Twee paar glazen vazen, versierd met een tinnen decor van bloemen en druiven.
Deux paires de vases en verre, décor en étain de fleurs et raisins.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 30/40 -
#361
Een lot van drie presse-papiers van Muranoglas in oplopende groottes.
Un lot de trois presse-papiers en verre Murano de taille différentes.No longer availableDim. h: 7, 8 & 10 cmEstimate: € 30/50 -
#415
Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#743
Een designvaas van rood Muranoglas.
Un vase design en verre Murano rouge.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 55/65 -
#73
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#207
Een paar grote stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches avec des vases Vieux Bruxelles, bouquets dorés.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 320/380 -
#754
Een reeks van zes mondgeblazen glazen met swirls in de voet.
Une série de six verres soufflés sur pied.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50/60 -
#460
Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.
Une verseuse et deux verres, décoration de mouettes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#78
Een geribde schenkkan van kleurloos glas met zilveren handvat, montuur en voet. Makersmerk Roussel. Omstreeks 1900.
Une verseuse côtelée en verre incolore aux montures, manche et pied en argent. Orfèvre Roussel. +- 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#201Daum, Nancy
Een grote glazen vaas met een met het wiel gegraveerd landschapsdecor op een oranjebruine achtergrond, eindigend in een donkere voet. Voluit gemerkt en met het kruis van Lotharingen. Begin XXe eeuw.
Un grand vase en verre, décor gravé à la roue de paysage sur fond orange brun, se terminant en pied brun. Avec marque et une croix de Lotharingen. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 1000/1500 -
#425
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#700Swarovski
“De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking.
”La licorne”. Un objet en cristal de la collection “Animaux fabuleux” d'après une création par Martin Zendron. Objet annuel 1996. Dans emballage d’origine.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 70/100 -
#94Germaine Brus
“St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Rue St-Bavon, Wilrijk”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 42 x 48 cmEstimate: € 20/25 -
#215
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 1300/1400 -
#330
Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#83
“Springende paarden.” Bronzen beeld.
”Chevaux qui sautent”. Une statue en bronze.No longer availableDim. l 63 cmEstimate: € 100/160 -
#800
Japans kamerschermpje met vier panelen met messingen en parelmoer inlegwerk. Middenstukken beschadigd in de decoratie.
Un paravent japonais à quatre panneaux, incrustations en laiton et nacre.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 200/240 -
#308
Een Art - Decovaas met paradijsvogel en bloesemtakken. Gesigneerd A. Dubois.
Un vase Art Déco, décor de branches en floraison et d’oiseaux paradis. Signé: A. Dubois.No longer availableDim. H: 36 cmEstimate: € 45/55 -
#549
“Kubistisch naakt.” Acryl op doek.
”Nu cubique”. Acrylique sur toile.No longer availableDim. 63 x 74 cmEstimate: € 120/200 -
#400
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit een coupe en twee vazen, waarbij één in de vorm van een reiger en de andere versierd met een slang.
Un lot d’objets en faïence de Flandre comprenant une coupe et deux vases dont un représentant un héron et l’autre avec une décoration de serpent.No longer availableDim. h: 32 Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#405
Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.
Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#709
Een paar Moghul - miniaturen op zijde, ingekaderd.
Deux miniatures Moghul sur soie, encadrées.No longer availableDim. 31,5 x 24 cmEstimate: € 55/65 -
#356
Een Turkse lantaarn van messing en glas.
Une lanterne turque en laiton et verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30/40