#416Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
#189J. Hissing“Het graanbinden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La reliure des gerbes. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#145Een 18 K geelgouden halssnoer bezet met kleine robijntjes waarvan er zes ontbreken.
Collier en or jaune 18 K serti de petits rubis dont 6 manquent.No longer availableDim. 48,60 gEstimate: € 1500 / 1800 -
#209Een zittende dame van brons.
#408Een paard van koper op marmeren voet.
#610Goebel, Germany“Kozy Kitchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. No. 109-D. Onderaan gemerkt. 1999.
#619E. Armand“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marine. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#629Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
#669“Woelige stroom.” Olieverf op doek. Restauratie en meerdere puncties.
Courant dur. Huile sur toile. Restauration et multiples piqûres.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#231G. Toleb“Zittend naakt met kind in de schouder”. Een bronzen groepje. Gesigneerd.
Nu assis avec enfant à l'épaule. Un groupe en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 320 / 360