Other lots in this auction
-
#447
Een geribde kraagvaas van Chinees porseleine met bloemendecor in vier kleuren. Onderaan gemerkt.
Un vase à col nervuré en porcelaine de Chine avec un motif floral en quatre couleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 250/300 -
#514Barbie
The flamingo. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le flamant. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#117
Een paraplubak in Japanse stijl, Chinees werk.
Un porte-parapluie de style japonais, travail chinois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/80 -
#161Deutschland
Een collectie postzegels bestaande uit: 5 DAVO-albums. Duitsland en Berlijn, 1946 - 1975, 1970-1979, BRD en Berlijn 1947-1983, Sovjetzone en DDR 1945-1977, DDR 1978-1990 (de laatste niet erg volledig, de eerste zeer onvolledig).
Une collection de timbres composée de : 5 albums DAVO. Allemagne et Berlin, 1946 - 1975, 1970-1979, BRD et Berlin 1947-1983, zone soviétique et DDR 1945-1977, DDR 1978- 1990 (ce dernier pas très complet, le premier très incomplet).No longer availableEstimate: € 300/360 -
#482
“Winters hoevelandschap nabij Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
Vue d'une ferme d'hiver près de Paris. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 300/350 -
#148Celine
Een zwart lederen handtas met messingen gesp.
Un sac à main en cuir noir avec boucle en laiton.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#433Goebel, Germany
“Hausmusik”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 150/0. Onderaan gemerkt.
“Hausmusik”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 150/0. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#684
Een klein enkelschots slagpingeweer. Antwerpse fabricage.
Un petit buteur à un coup. Fabrication anversoise.No longer availableDim. l: 114 cmEstimate: € 60/80 -
#686Abadeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 142 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#533Kashmir
Een handgeknoopt kleedje van zijde.
Une robe en soie nouée à la main.No longer availableDim. 203 x 125 cmEstimate: € 60/100 -
#364Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“De Zielmens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“The Soul Man”. Huile sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 49 x49 cmEstimate: € 100/150 -
#408
Een paard van koper op marmeren voet.
Un cheval en cuivre sur un socle en marbre.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 100/120