Other lots in this auction
-
#319Drie diverse aquarellen met landschappen.
Trois aquarelles diverses représentant des paysages.No longer availableDim. 25 x 36 en 24 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#360Een briljant van ± 0,54 ct. in gesloten hoesje. E. SI1. Met certificaat.
Brillant de ± 0,54 ct enfermé. E. SI1. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 1250 / 1300 -
#376Twee grenenhouten haardstoeltjes met gesculpteerde rug en met rieten zit.
Deux chaises d’âtre en sapin avec dossier sculpté et siège en osier. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 60 -
#659Jin G. Kam“Orchestra with pianist”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 51/375 buiten de plaat.
“Orchestra with pianist”. Sérigraphie. Signée et numérotée 51/375.No longer availableDim. 85 x 63 cmEstimate: € 220 / 300 -
#414“Vrouw en jongetje”. Oost-indische inkt en aquarel op papier. Draagt een handtekening: Jean Jacques Gailliard.
“Femme et petit garçon”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Porte une signature : Jean Jacques Gaillard.No longer availableDim. 18 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#233Houten beeld van een monnik. Goede polychromie. Schade door oude houtworm (een arm ontbreekt). Waarschijnlijk Duitsland, XVIIIde eeuw.
Sculpture en bois représentant un moine. Belle polychromie. Dégâts par ancien vers de bois (un bras manque). Probablement Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 250 / 350 -
#60Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#637Een grijs granieten kunstwerk.
Sculpture en granit gris.No longer availableDim. 215 cmEstimate: € 300 / 500 -
#559Corneille“Poucette, Hommage à H. C. Andersen”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘99 en genummerd 9/30 buiten de plaat. Artiestenproef.
“Poucette, Hommage à H.C. Andersen”. Lithographie. Signée, datée ‘99 et numérotée 9/30 hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableEstimate: € 300 / 340 -
#528A.M. 9/0Antieke pop met porseleinen schouderplaathoofdje. Grijze ogen, open mond. Lijfje van leer, met porseleinen onderarmen en -benen. Oude kleren.
Poupeé ancienne à la tête aux épaules. Yeux gris, bouche ouverte. Corps en cuir, avant-bras et mollets en porcelaine. Vêtements anciens.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#399Een lot boeken over kunst en cultuur in België. O.a. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen); Anton van Wilderode - “Gedichten een drieluik” (met dedicatie). En 100 jaar plastische kunsten in België.
Un lot de livres en relation avec l’art et la culture en Belgique. ‘De schoonheid van België’. (A.J. Delen). Anton van Wilderode : “Gedichten een drieluik” ( avec dédicace). Et 100 jaar plastische kunsten in België.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#721De pianospeler, metalen sculptuur.
Le pianiste, sculpture en métal.No longer availableDim. 28 x 26 x 30 cmEstimate: € 80 / 100

