Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot asbakken e.a. van verschillende soorten mineraal.

Een lot asbakken e.a. van verschillende soorten mineraal.

Lot de cendriers en différentes sortes de pierre dure.
SKU: 2510160778.
Category: Steen.
Auction day: 26 October 2016 19:00
Catalogue #778
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #612

    “Zittende naakten.” Een paar zandstenen beelden.

    “Nus assis”. Paire de sculptures en pierre.
    No longer available
    Dim. h 118 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #503

    Een staand personage van gesculpteerd steen. Khmer, leeftijd onbekend.

    Personnage debout en pierre sculptée. Khmer, âge inconnue.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #331

    Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.

    Paire de candélabres d’église en laiton de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #318

    Vogelkooi naar de Victoriaanse tijd.

    Cage à oiseaux de style Victorien.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #546

    Een commode van mahoniehoutfineer, versierd met marqueterie met drie grote en twee kleine laden en twee geheime laden in de gordel.

    Commode en placage d’acajou décorée de marqueterie et ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs, ainsi qu’à deux tiroirs secrets en ceinture.
    No longer available
    Dim. b: 124 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #643

    “Visser”. Een beeld van deels gepolychromeerd ivoor en been. Chinees werk.

    “Pêcheur”. Sculpture en ivoire et os polychromes sur bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #309
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Lentelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage de printemps”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 64 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #192
    Karel De Schrijver

    “Zonnig terras”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Terrasse ensoleillée”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 260 / 320
  • #215

    Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.

    Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #334
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een grote vaas, een kleine vaas en een asbak, resp. Groen, blauw en mauve gekleurd in de massa. Allen gemerkt.

    Lot de cristal taillé comprenant un grand vase, un petit vase et un cendrier respectivement colorés vert, bleu et mauve dans la masse. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 100 / 180
  • #109

    “De muziekles”. Olieverf op doek. Herdoekt. Eerste kwart XXe eeuw.

    “La leçon de musique”. Huile sur toile. Retoilée. Premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #548

    Een lot van zeven gepolijste fossielen van Orthoceras (Mollusk).

    Lot de sept fossiles polis d’orthocères (mollusque).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #403

    Een langgerekte schaal van kleurloos kristal. Schilfer onderaan.

    Coupe allongée en cristal in colore. Eclat à la base.
    No longer available
    Dim. l: 79 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #667

    Een lot met honderden zichtkaarten van het begin van de XXste eeuw tot de jaren ‘70. Zichten uit Duitsland, Nederland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Spanje. Zichtkaarten i.v.m. kunst. Twee dozen met fiches over auto’s tot de jaren tachtig. Ed. Edito-Service 1991. Een doos met prentjes van Franse steden en dorpen.

    Lot de centaines de cartes postales du début du XXe siècle aux années 70. Vues d’Allemagne, des Pays-Bas, de la Suisse, de l’Autriche, de l’Italie, de l’Espagne. Cartes sur les arts. Deux boîtes aux fiches d’information sur des automobiles des années 80. Ed. Edito-Service 1991. Une boîte aux chromos de villes et villages de France.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 oktober 2016

Deze veiling is volledig - 810 loten.

25 October 2016 19:00
26 October 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More