Similar lots by type
-
#53Drie tabakspotten van blauw en wit Delfts aardewerk met messingen deksels in diverse uitvoeringen.
Trois pots à tabac en faïence de Delft bleue et blanche aux couvercles en cuivre. Différents modèles.No longer availableDim. H 29 en 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#277Een vaas van zwart aardewerk en een kokervaas van zwart glas met resp. een bloemendecor en een afbeelding van het Agnus Dei.
Vase en faïence noire et un vase cylindrique en verre noir. Respectivement décorés de fleurs et d’un Agnus Dei.No longer availableDim. H 39 en 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een meerkleurig olie- en azijnstelletje, een boertje en boerinnetje in wit en blauw en twee groepjes van twee traditionele personages, eveneens in wit en blauw.
Lot de faïences de Delft comprenant un huilier-vinaigrier polychrome, un couple de paysans en bleu et blanc et deux groupes de personnages traditionnels également en bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#417Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321Een lot meerkleurig Belgisch aardewerk bestaande uit een schenkkan en een vaas. Omstreeks 1900.
Vase et verseuse en faïence belge. Vers 1900.No longer availableDim. H 30 en 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#427LongwyEen penseelkoker van meerkleurig aardewerk met een floraal decor op blauwe fond. Gemerkt.
Etui à pinceaux en faïence polychrome au décor de fleurs sur fond bleu. Avec marque.No longer availableDim. H 16 cmEstimate: € 50 / 60 -
#527Drie vazen van Satsuma aardewerk in diverse uitvoeringen.
Trois vases en faïence de Satsuma de différentes formes.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#381Een milieu de table van blauw en wit aardewerk, gedragen door leeuwenpoten en handvatten in de vorm van dolfijnen. Onderaan gemerkt.
Milieu de table en faïence bleue et blanche sur des pieds griffes. Manches en forme de dauphins. Marque sous la base.No longer availableDim. L 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#98Vier tegels van Delfts aardewerk met een mangaankleurig decor.
Quatre carreaux en faïence de Delft à décor manganèse.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#773Petrus Regout, MaastrichtEen cachepot op voetstuk van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt.
Cache-pot sur pied en faïence bleue et blanche. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#368Een lot Belgisch aardewerk bestaande uit een tabakspot, een vaasje en een mandje.
Lot de faïences belges comprenant un pot à tabac, un petit vase et un panier.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#291Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.
Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#297Een lot van drie aardewerken borden waarvan één Brussels en twee Vieux Rouen. Eén met restauratie.
Lot de trois assiettes en faïence dont une de Bruxelles et deux en Vieux Rouen. Une restauration.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#293Een lot Delfts aardewerk bestaande uit twee baluster vaasjes en één kratervaas. XIXde eeuw. We voegen er een plooischotel aan toe.
Lot de faïences de Delft à décor bleu et blanc. Deux vases balustres, un vase flûte et un plat à l’éventail au bord ondulé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#518EichwaldEen majolica doos in de vorm van een koopman met zijn waar op een olifant. Onderaan gemerkt. Restauratie aan een slagtand.
Boîte en majolique en forme de marchand et ses marchandises sur un éléphant. Marque sous la base. Une défense réparée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#167Robert Van de Velde“Madonna met Kind”. Groep van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd.
“Vierge à l’Enfant”. Groupe en terre cuite sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#418Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#77Een aardewerken vaas met diverse kleuren glazuur versierd. Omstreeks 1930. Onderaan gemerkt en gesigneerd Tharaud.
Vase en faïence à glaçure de différentes couleurs. Vers 1930. Marque et signature de Tharaud.No longer availableDim. H 22,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#708Drie vazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Waarvan twee dekselvazen.
Trois vases en faïence de Delft bleue et blanche. Dont deux potiches.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#173Een schotel van blauw en wit aardewerk met een geribde vleugel en een romantische scène in het plat. Onderaan gemerkt en genummerd AL 289. XIXde eeuw.
Plat en faïence bleue et blanche à l’aile rainurée et avec une scène galante dans le creux. Marque au verso et numéro AL289. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 50 / 60 -
#181Emaux de Louvière“Zittend naakt”. Beeld van beige crackleware en gedeeltelijk versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. En “Naakt met sluier”. Beeld van beige crackleware en gedeeltelijk versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt (hoofd hersteld).
“Nu assis”. Sculpture en crackleware beige partiellement décorée de fleurs polychromes. Marque sous la base. Et “nu voilé”, statuette en crackleware beige partiellement décorée de fleurs polychromes. marque sous la base (tête réparée).No longer availableDim. H 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#488Joe Colombo“Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.
“Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#328Een serie van van twaalf glazen van gekleurd en geslepen Boheems kristal.
Suite de douze verres en cristal de Bohème taillé de différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#502Een lot van vier kleine handgeknoopte tapijtjes, waarvan twee van zijde.
Lot de quatre petits tapis dont deux en soie. Noués main.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#580BurberryEen zwart lederen handtas.
Sac de soir en cuir noir.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#212G. De la Garde“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XXe eeuw.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé. XXe siècle.No longer availableDim. 90 x 118 cmEstimate: € 200 / 260 -
#515Lancashire WatchEen zakhorloge remontoir dubbele kast. Prescot England. 68 L 96.
Remontoir à double boîtier. Prescot England 68 L 96.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#378Een verzilverd metalen bestek met Lodewijk XV motief. We voegen er een zilveren vork en lepel aan toe.
Couvert en métal argenté aux motifs Louis XV. Nous ajoutons une fourchette et une cuillère en argent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#693VersaceZes kussens met diverse decors.
Six coussins aux décors divers.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#538Bronzen beeld. Bali, eerste helft XXe eeuw.
Sculpture en bronze. Bali, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 60,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#31Een lot van zeven tassen van meerkleurig en verguld porselein in Louis-Philippestijl. Omstreeks 1900.
Lot de sept tasses en porcelaine polychrome et dorée de style Louis-Philippe. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#678Goebel“Herderinnetje met mandje”, “cadeau van een vriend” en “Vrolijke wandeling”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
“Bergère au panier”. “Cadeau d’un ami”. “Promenade joyeuse”. Trois statuettes en biscuit polychrome d’une série par M.I. Hummel. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#296JosheghanEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 212 x 312Estimate: € 100 / 120 -
#449Vera Noens“Stationsklok”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Horloge de gare”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 140

