Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot belgisch aardewerk bestaande uit twee kruikjes, drie vaasjes, en een tabakspot.

Een lot Belgisch aardewerk bestaande uit twee kruikjes, drie vaasjes, en een tabakspot.

Lot de faïences belges composé de deux cruches, de trois vases et d'un pot à tabac.
Dim. h: 9 - 20 cm
SKU: 2806220671.
Category: Aardewerk.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #671
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #253

    Een schouwpendule van messing en blauw en wit porselein. Met slinger en sleutel.

    Pendule de cheminée en laiton et porcelaine bleue et blanche. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 152 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #258

    Een tabakspot en een kruik van Italiaans majolica.

    Un pot à tabac et un pichet de majolique italienne.
    No longer available
    Dim. h: 39 & 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #425

    Een antiek schaaltje van Chinees aardewerk met groen glazuur en versierd met reliëfdecor.

    Un ancien bol en faïence chinoise à glaçure verte et orné d'un décor en relief.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #309

    Een meerkleurig Italiaans aardewerken koffieserviesje voor zes personen, versierd met decor van putti in reliëf.

    Service à café pour six personnes en faïence italienne multicolore, décoré de putti en relief.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.

    Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.
    No longer available
    Dim. h: 38 - 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #8
    Leo Maes

    Een tabakspot van Torhouts aardewerk, versierd met een reliëfdecor van bloemen en een spreuk op de voorzijde. Gemerkt ‘LM, Torhout’ en gedateerd 1890. Deksel beschadigd.

    Un pot à tabac en poterie de Torhouts, orné d'un décor en relief de fleurs et d'un dicton sur le devant. Marqué 'LM, Torhout' et daté 1890. Couvercle à dégât.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #387
    Bihl, Czechoslovakia

    Een geglazuurd aardewerken vaas in twee tinten groen. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence vernissée aux deux tons de vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #67
    Goebel, Germany

    “Herdershond”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. No. 30 069 43.

    "Berger allemand". Une statue de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N° 30 069 43.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #565

    Een paar meerkleurig aardewerken lampenvoeten.

    Paire de pieds de lampe en faïence multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm (m.k.)
    Estimate: € 100 / 120
  • #45

    Een siervaas met deksel van blauw en wit majolica, versierd met landschapsdecor. Onderaan gemerkt. Albisoal, Italië. Kleine restauratie aan het deksel.

    Vase d'ornement à couvercle en majolique bleue et blanche, à décor de paysage. Marqué en bas. Albisoal, Italie. Petite restauration au couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #333

    Een vaas van geglazuurd aardewerk, versierd met vier hagedissen in hoogreliëf. Glazuurschilfer aan de basis.

    Vase en faïence glaçurée, à décor de quatre lézards en haut-relief. Eclat de glaçure à la base.
    No longer available
    Dim. h: 30,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #231

    Een lot van drie antieke Nederlandse steengoed kruiken.

    Lot de trois pichets anciens en grès hollandais.
    No longer available
    Dim. h: 33 - 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #351

    Een uiltje van wit aardewerk.

    Une chouette en faïence blanche.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #27

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken tabakspot in de vorm van een man die een kind de fles geeft. Vermoedelijk Duitsland, XIXe eeuw. Barst in de basis.

    Pot à tabac en terre vernissée multicolore en forme d'homme donnant la bouteille à un enfant. Probablement Allemagne, 19ème siècle. Fêlure à la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #650

    Een 18 K witgouden ring bezet met solitair van +- 0,34 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,34 ct.
    No longer available
    Dim. 3,45 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #166

    Een wortelhouten klapsecretaire in Hollandse stijl. Met klapblad waarachter kleine laden en bergvakken en met drie dubbel gebogen laden. Klauwpoten.

    Un secrétaire à abattant en loupe de style hollandais. Avec tablette rabattable derrière laquelle petits tiroirs et compartiments de rangement et avec trois tiroirs à double galbe. Pieds griffes.
    No longer available
    Dim. 102 x 80 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #655
    Saksen

    Een dansend paar met druiventrossen als allegorie op de oogst.

    Un couple dansant avec des grappes de raisin comme allégorie des vendanges.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #179

    “Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).

    ”Paysage fluvial, personnages en bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).
    No longer available
    Dim. 58 x 93 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #460

    Een paar 18 K witgouden oorbellen met geelgouden stoppers bezet met telkens twee kleine briljantjes en ovale saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt avec des bouchons en or jaune, chacune sertie de deux petits diamants et de saphirs ovales d'un poids combiné de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,16 g
    Estimate: € 240 / 300
  • #595

    Een theebus van celadonkleurig Chinees porselein.

    Une boîte à thé en porcelaine de Chine couleur céladon.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #688

    “Marc Sleen”. Een schriftelijke viering van de striptekenaar. Gesigneerd door Marc Sleen. 1985.

    Marc Sleen. Une célébration écrite du dessinateur. Signée par Marc Sleen. 1985.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #171
    Val Saint Lambert

    Een fluitvaas en een champagnekaraf van geslepen en rood gedubbeld kristal. Niet gemerkt. De eerste met schilfer bovenaan.

    Un vase flûte et une carafe à champagne en cristal taillé et doublé rouge. Non marqué. Le premier avec éclat sur le dessus.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #5
    Val Saint-Lambert

    Een driehoekige schaal in deels blauw kristal.

    Plat triangulaire en cristal en partie bleu.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #53

    Een paar meerkleurig porseleinen siervazen/ lampenvoeten met handgeschilderde bloemendecors in met goud omzoomde cartouches. Licht afwijkende modellen.

    Une paire de vases/pieds de lampe décoratifs en porcelaine multicolore à décors floraux peints à la main dans des cartouches encadrés d'or. Modèles légèrement différents.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #679

    Oosters handgeknoopt tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 380 x 275 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #146

    Een tweedelige vierdeurskast van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met intarsia van diverse houtsoorten. Naar Vlaams Barokvoorbeeld. XIXde eeuw, maar mogelijk met oudere elementen en met recentere restauraties.

    Cabinet en deux parties à quatre portes en chêne sculpté, décoré d'intarsia de bois divers. D'après l'exemple baroque flamand. XIXe siècle, mais peut-être avec des éléments plus anciens et avec des restaurations plus récentes.
    No longer available
    Dim. 155 x 165 x 63 cm
    Estimate: € 700 / 1200
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More