Similar lots by type
-
#482
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Airain glazuur, bestaande uit twee siervazen, een bolle vaas en een rokersstelletje.
Lot de faïences Thulin belges avec glaçure Airain, comprenant deux vases décoratifs, un vase sphérique et une garniture à fumer.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#764
Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.
Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. H 109 cmEstimate: € 200/300 -
#738
Een lot aardewerk, bestaande uit een XIXe eeuwse tabakspot zonder deksel en met letsel, een groene en vergulde bonbonière, een bierpul, een Engels kannetje, een paar majolica sierkruiken (letsels) en een gieter van Vlaams aardewerk.
Lot de faïences comprenant un pot à tabac du XIXe siècle (sans couvercle et avec dégât), une bonbonnière verte et dorée, une chope, une petite cruche anglaise, une paire de cruches en majolique (dégâts) et un arrosoir en faïence flamande.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#312Société céramique Maestricht
Een servies, versierd met een meerkleurig Lodewijk XV-motief, bestaande uit een soepterrine, vier groenteschalen, vier ovale schotels, een zeef, een sauskom, een ronde schotel, drie ronde schotels op voet, een slakom, zesenveertig platte en zeventien diepe borden.
Service décoré d’un motif Louis XV polychrome. Comprenant une soupière, quatre légumiers, quatre plats ovales, un tamis, une saucière, un plat rond, trois plats ronds sur piédouche et dix-sept assiettes creuses.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#804
Een paar grote plantenbakken van terracotta, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden.
Paire de grandes jardinières en terre cuite décorées de guirlandes et de têtes de femmes.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 3000/4000 -
#569
Een lot van negen Zuid-Amerikaanse objecten van terracotta, bestaande uit beeldjes, een fluit, een kruikje, ...
Lot de neuf objets sud-américains en terre cuite comprenant des statuettes, une flûte, une cruche etc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#423Guerin
Een aardewerken siervaas in de vorm van en gestileerde vrouw. Gemerkt.
Vase en faïence en forme d’une femme stylisée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40/60 -
#821
Een paar tuinvazen in Lodewijk XIV-stijl van terracotta op sokkels.
Paire de jardinières de style Louis XIV en terre cuite sur socles.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 460/500 -
#398
Een gevarieerd lot aardewerk bestaande uit een coupe op hoge voet, een zoutvat, een kleine hangconsole en twee XIXde eeuwse Delftse tegels.
Lot varié de faïences comprenant une coupe sur piédouche, une salière, une petite console et deux carreaux de Delft du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#18Richard Aurili
Groep met spiegel. Terracotta. Gesigneerd en genummerd.
“Dame faisant sa toilette”. Groupe en terre cuite avec miroir. Signé et numéroté.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 300/400 -
#53
Een vaas van Vlaams aardewerk met een bloemendecor in reliëf.
Vase en faïence flamande au décor de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/50 -
#592
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met roze glazuur, bestaande uit vier siervazen en een kannetje.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure rose comprenant quatre vases décoratifs et une petite cruche.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#548
Een paar Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers.
Paire de vases Nanking en faïence polychrome à décor de guerriers.No longer availableDim. H 35 cmEstimate: € 40/60 -
#757
Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180/240 -
#561Solia
Een aardewerken designvaas met een ontwerp van Jolanta Veziorna.
Vase design en faïence d’après un modèle de Jolanta Veziorna.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 75/90 -
#207Achiel Pauwels
“Liggend naakt op conische sokkel.” Beeld in deels geglazuurd aardewerk. Gedateerd 1989. Gesigneerd.
“Nu couché sur socle conique”. Sculpture en faïence partiellement couverte. Datée 1989. Signée.No longer availableDim. H 71 cmEstimate: € 600/700 -
#608Michel Hereman
“Twee post-demonische wezens.” Een beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
“Deux êtres post-démoniques. Sculpture en terre cuite. Monogrammée.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 140/160 -
#668
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met meerkleurig glazuur, bestaande uit drie verschillende vazen en een schaal.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure polychrome comprenant trois vases décoratifs et un plat.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#538
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Antica glazuur, bestaande uit twee kruikjes en vijf vaasjes.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure Antica comprenant deux cruches et cinq petit vases.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#644
Een lot Belgisch Thulin aardewerk, bestaande uit vijf verschillende vaasjes, een kannetje, een schaaltje en een coupe.
Lot de faïences Thulin belges comprenant cinq vases décoratifs, un plat, une coupe et une petite cruche.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#397
Een lot van zes verschillende terrines van monochroom wit en meerkleurig porselein. Het grootste deel gemerkt ‘Bassano’.
Six terrines diverses en porcelaine poly-et monochrome. En majorité marquées Bassano.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#591Michel Hereman
“Post-demonisch wezen.” Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à glaçure. Monogrammée.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 90/120 -
#568
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Airain glazuur, bestaande uit vier sierkruiken en een vaasje.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure Airain comprenant quatre cruches décoratives et un petit vase.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#786
Een lot diverse borden van aardewerk en porselein. O.m. Delft, Makkum enz.
Lot d’assiettes diverses en faïence et porcelaine. Dont Delft, Makkum etc.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#31Koos Van der KaayPeriod: 1900 - 1976
“Meisje”. Een beeld van terracotta op een stenen sokkel.
“Fille”. Statuette en terre cuite sur socle en pierre.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/160 -
#743
“Old timers”. Vier diverse miniatuurauto’s. Twee van Minialux (Frankrijk), één Rio (Italië), een stoommachine van Lesney (Engeland).
“Old timers”. Quatre voitures miniatures diverses. Deux de Minialux (France), une Rio (Italie), un engin à vapeur de Lesney (Angleterre).No longer availableEstimate: € 20/30 -
#588
Een lot Thulin aardewerk met polychroom glazuur, bestaande uit een jardinière en zes verschillende vazen.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure polychrome comprenant une jardinière et cinq vases différents.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#765
Vier boeken:- Valentin Vermeersch e.a. “Bruges and the Sea”. Mercatorfonds 1982. Goede staat, stofwikkel en huls.- Edgard Goedleven. “De Grote Markt van Brussel”. Lannoo 1993. Goede staat, met stofwikkel.- van Ypersele de Strihou. “Laken, een huis voor keizer en koning”. Arcade 1970. Goede staat met stofwikkel en huls.- Jean Stengers e.a. “Brussel, groei van een hoofdstad”. Mercatorfonds, 1979. Goede staat, met stofwikkel en huls.
Quatre livres:- Valentin Vermeersch e.a. “Bruges and the Sea”. Mercatorfonds 1982. Bon état, couverture de protection et étui.- Edgard Goedleven. “De Grote Markt van Brussel”. Lannoo 1993. Bon état, couverture de protection.- van Ypersele de Strihou. “Laken, een huis voor keizer en koning”. Arcade 1970. Bon état, couverture de protection et étui.- Jean Stengers e.a. “Brussel, groei van een hoofdstad”. Mercatorfonds, 1979. Bon état, couverture de protection et étui.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#637
“Duitse schepers”. Een groep van zilvergepatineerd brons op een sokkel van onyx en arduin. Jaren ‘30.
“Bergers allemands”. Groupe en bronze argenté sur socle en onyx et pierre de taille. Années ‘30.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 50/80 -
#651Merho
“Kiekeboe”. Een lot van veertien stripalbums. Allen eerste druk.
“Kiekeboe”. Lot de quatorze albums de bandes dessinées. Premières éditions.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#421Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “Het Rijmende Paard”. Eerste uitgave. Ed. Standaard-Boekhandel 1963. Goede staat, kleine slijtage aan de rug.
Suske en Wiske. “ Het Rijmende Paard”. Première édition. Ed. Standaard-Boekhandel 1963. bon état, petit usure aux dos.No longer availableEstimate: € 20/22 -
#656Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.
Tapis persan en soie et laine. Noué main.No longer availableDim. 226 x 145 cmEstimate: € 200/300 -
#473
Een lot van drie Afrikaanse maskers van gesculpteerd en gepolychromeerd hout
Trois masques africains en bois sculpté et polychromé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#405
Een 18 karaats geel gouden ring met bijpassende hanger bezet met smaragd gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or jaune 18 ct et pendentif assorti sertie d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 150/250 -
#246
Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150/220 -
#498Märklin
Kleine locomotief en vier wagons van de Compagnie des Ciments Belges, compleet met een doos “pierre bleue”. Nr 2848. In oorspronkelijke doos, als nieuw.
Petite locomotive et quatre wagons de la Compagnie des Ciments Belges, complets avec une boîte contenant de la pierre bleue. N° 2848. Boîte d’origine, comme neuf.No longer availableEstimate: € 80/120