Other lots in this auction
-
#771Drie wijzen van polychroom Chinees porselein. XXste eeuw.
Trois sages en porcelaine de Chine polychrome. XXe siècle.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#596Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.
Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.No longer availableDim. 92 x 60 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#247Jef LambeauxEen kleine erotische brons. Gesigneerd.
Petit bronze érotique représentant deux jeunes femmes. Signé.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200 / 250 -
#327F. WillemenEen smeedijzeren flessenhouder, versierd met bladeren. Gesigneerd.
Porte-bouteille en fer forgé décoré de feuillages. Signé.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#23Een lot verzilverd metaal, bestaande uit zes wijnbekers, enkele schaaltjes, drie etuis met bestek, een koffiepotje, enz.
Lot de métaux argentés comprenant six gobelets à vin, quelques petits plats, trois étuis aux couverts, une petite cafetière etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#330OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2800 / 3200 -
#230Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 500 / 600 -
#669Frans RondaPeriod: 1899 - 1976“Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maisons dans un paysage”. Huyile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#240Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 9,85 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#352F. Bogaerts“Vieille ferme des arbres morts”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘51. Met dedicatie.
“Vieille ferme des arbres morts”. Huile sur toile. Signée au verso et datée ‘51. Avec dédicace.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#794Vernu“Rivierlandschap” & “Bankje in het bos”. Een pendant, olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage rupestre” et “Petit banc dans le bois”. Pendants, huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#445Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een donkerblauwe kleursteen van ± 5 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pierre de couleur bleue foncée de ± 5 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 80 / 120

