Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot bestaande uit 2 Wiskemann servietteringen, een Christofle bekertje, een zilver gemailleerd koperen doosje en 2 zilveren bekers, 235gr.

Een lot bestaande uit 2 Wiskemann servietteringen, een Christofle bekertje, een zilver geëmailleerd koperen doosje en 2 zilveren bekers, 235gr.

A lot consisting of 2 Wiskemann napkin rings, a Christofle cup, a silver enameled copper box, and 2 silver cups, 235gr.
SKU: 1604240078.
Categories: Verzilverd, Zilver.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #78
Estimate: € 100 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #73

    Een schelpvormig en gesculpteerd 19 eeuws zilveren pochette met zijde bekleding binnenin.

    A shell-shaped and sculpted 19th-century silver pouchette with silk lining inside.
    No longer available
    Dim. 5 x 8 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #58

    Vijf vaasjes in gekleurd glas en met verzilverde decoratie er rond.

    Five small vases in colored glass with silver-plated decoration around them.
    No longer available
    Dim. h 28.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #738

    Een lot van 3 stuks kwikglas, ook wel poor man’s silver genoemd. Bestaande uit een vaas en twee kandelaars.

    A lot of 3 pieces of mercury glass, also known as poor man’s silver. Consisting of a vase and two candlesticks.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #105

    Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.

    A tortoiseshell pen box with gilded initials and storage box.
    No longer available
    Dim. 8 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #148

    Twaalf zilveren vorken en lepels 800‰. Gemerkt. En één vork en één lepel gemerkt Delheid.

    Twelve silver forks and spoons 800‰. Marked. And one fork and one spoon marked Delheid.
    No longer available
    Dim. 1710 g en 104,50 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #7

    Een Engels tafelgarnituur met twee potjes met zilveren dekseltjes, gemerkt London, 1868, H J Lias & Son (Henry John Lias & Henry John Lias) op verzilverd schaaltje.

    An English table set with two jars with silver lids, marked London, 1868, H J Lias & Son on silver-plated dish.
    No longer available
    Dim. h 10 x l 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #725
    Double S Giftware

    Een grote 7-delige warmhoudschaal in verzilverd metaal. Met een sticker gemerkt onderaan het dienblad ‘Double S Giftware Sweden’.

    A large seven piece serving dish in silver plate. With a sticker underneath marked Double S Giftware Sweden.
    No longer available
    Dim. h 36 x 40 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #719

    Een verzilverd metalen opvouwbare dubbele warmhouder. Gemerkt ‘Silver Plate’.

    A silver-plated metal foldable double warmer. Marked 'Silver Plate'.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #714

    Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.

    A large silver-plated metal jug. Richly decorated.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #3

    Een verzilverd koffie- en theestel op bijbehorend dienblad.

    A silver-plated coffee and tea set on matching tray.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #145

    Een lot van 39 zilveren hoofdzakelijk souvenirlepeltjes en 1 servetring, 420 gram totaalgewicht.

    A lot of 39 mainly silver souvenir spoons and 1 napkin ring, total weight 420 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰ 420 gram
    Estimate: € 160 / 240

Other lots in this auction

  • #406
    J-Line

    Een lot van 6 zwartgelakte metalen bijzetmeubeltjes, waarvan 5 lage en 1 hogere, gemerkt.

    A lot of 6 black-painted metal side tables, consisting of 5 low and 1 taller table, marked.
    No longer available
    Dim. 65 cm & 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #336

    Een licht gevlamde marmeren piëdestal.

    A lightly veined marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 102 x 31 x 31 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #350
    Lacoste

    Een polshorloge, model Durban Sports Watch 2010700, in bijbehorende doos.

    A wristwatch, model Durban Sports Watch 2010700, in accompanying box.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #588
    Bankoni

    “Strijder met pijlen”. Een aardewerken Bankoni beeld.

    "Warrior with arrows". A Bankoni terracotta sculpture.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #579

    Een paar olielampen van porselein met decor in kobaltblauw, wit en verguld. Messingen montuur met ajour decor van wijnranken. Lange lampglazen. Omgesteld naar elektriciteit.

    A pair of porcelain oil lamps decorated in cobalt blue, white, and gilded. Brass frame with openwork decoration of grapevines. Long lamp glasses. Converted to electricity.
    No longer available
    Dim. H. 69 cm (incl. glas)
    Estimate: € 80 / 120
  • #372
    Albert Geudens
    Period: 1869-1949

    ‘Stadszicht met Romboutstoren’, ets op papier, getekend buiten de plaat A. Geudens.

    'Cityscape with Romboutstoren', etching on paper, signed outside the plate A. Geudens.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #504
    Erika Tomas

    “4 x Geometrisch abstract”. Een lot van 4 schilderijtjes op paneel. Verso gesigneerd.

    "4 x Geometric abstract." A lot of 4 small paintings on panel. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 22 x 24 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #366

    Een mahoniehouten en wortelhout gefineerd naaitafeltje met lade en klep. Poten met kruisverbinding in H. Sporen van slijtage.

    A mahogany and root wood veneered sewing table with drawer and flap. Legs with cross connection in H. Signs of wear.
    No longer available
    Dim. 74 x 54,5 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #687

    Een vintage polychroom houten beeld van een bakker.

    A vintage polychrome wooden statue of a baker.
    No longer available
    Dim. 93 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #472
    Hubert De Vries

    “Scheldezicht te Antwerpen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "View of the Scheldt in Antwerp". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 70 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #172

    “Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).

    Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).
    No longer available
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #260
    Parker

    Een gelakeerde Parker vulpen met 18kt 750.

    A lacquer fountain pen wit 18 kt 750 point.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More