#714Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.
A large silver-plated metal jug. Richly decorated.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#73Een schelpvormig en gesculpteerd 19 eeuws zilveren pochette met zijde bekleding binnenin.
A shell-shaped and sculpted 19th-century silver pouchette with silk lining inside.No longer availableDim. 5 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#719Een verzilverd metalen opvouwbare dubbele warmhouder. Gemerkt ‘Silver Plate’.
A silver-plated metal foldable double warmer. Marked 'Silver Plate'.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#3Een verzilverd koffie- en theestel op bijbehorend dienblad.
A silver-plated coffee and tea set on matching tray.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#7Een Engels tafelgarnituur met twee potjes met zilveren dekseltjes, gemerkt London, 1868, H J Lias & Son (Henry John Lias & Henry John Lias) op verzilverd schaaltje.
An English table set with two jars with silver lids, marked London, 1868, H J Lias & Son on silver-plated dish.No longer availableDim. h 10 x l 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#58Vijf vaasjes in gekleurd glas en met verzilverde decoratie er rond.
Five small vases in colored glass with silver-plated decoration around them.No longer availableDim. h 28.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Twaalf zilveren vorken en lepels 800‰. Gemerkt. En één vork en één lepel gemerkt Delheid.
Twelve silver forks and spoons 800‰. Marked. And one fork and one spoon marked Delheid.No longer availableDim. 1710 g en 104,50 gEstimate: € 800 / 1000
#272“De Vlaeykensgang”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"The Vlaeykensgang". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 100 / 150 -
#47RufinelliEen Italiaans aardewerken schaal met abstracte vogelfiguur in het decor. Onderaan gemerkt.
An Italian earthenware bowl with abstract bird figure in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø 41,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#697Folkloristisch gewaad voor kind. Rijkelijk versierd met schelpen, gekleurde stenen en metalen delen voor het audiovisuele deel van de traditionele dans kracht bij te zetten. Met bijhorend hoofddeksel. Op paspop.
Folkloric costume for children. Richly decorated with shells, colored stones, and metal parts to enhance the visual aspect of the traditional dance. With matching headgear. On mannequin.No longer availableDim. h 51 cm (enkel gewaad)Estimate: € 60 / 80 -
#36Een 19de eeuws eikenhouten eendeurskastje met lade. Sporen van slijtage aan de poten.
#541Weimarer PorzellanEen groot 80-delig kobalt blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw
A large 80-piece cobalt blue dinnerware set by Weimar Porzellan, Katharina design 20003/38 Genuine Weimar Cobalt 20th century.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#609Leucos“Micetta”. Een vintage Italiaans design tafellamp met melkglazen kap, vergulde messing arm en Murano glazen voet. Model Micetta voor Leucos.
"Micetta". A vintage Italian design table lamp with milk glass shade, gilt brass arm, and Murano glass base. Model Micetta for Leucos.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#477Een Chinees porseleinen dekselpotten, blauw-wit met foo honden en feniks in het decor.
A Chinese blue and white porcelain covered jar, decorated with foo dogs and phoenixes.No longer availableDim. 45 x Ø 24 cmEstimate: € 325 / 360 -
#506Een 19e eeuws Frans vitrinekastje met koperen beslag.
#303Val Saint-LambertEen meerkleurig vintage glazen coupe. Onderaan gemerkt.
A multicolored vintage glass coupe. Marked at the bottom.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#470Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.24 ct in total.No longer availableDim. 8,26 gEstimate: € 650 / 750 -
"Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.No longer availableDim. 74 x 275 x 100 cmEstimate: € 1200 / 1800