Similar lots by type
-
#43“Versace, l’Homme.” Een grote parfumfles.
"Versace, l'Homme." Un grand flacon factice de parfum.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#325Een oude rode radio van het merk Arel.
Une ancienne radio rouge de la marque Arel.No longer availableDim. 43 cm x 18 cm x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#358Een paar boekensteunen met wereldbollen.
Une paire de serre-livres avec des globes.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#263Een Duitse bronzen plaquette uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd C.M. Schwerdtner.
Une plaque de bronze allemande de la Première Guerre mondiale. Signé CM Schwerdtner.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 55 / 65 -
#597Vijf Japanse Netsukes van gesculpteerd been. Drie aapjes en een koppeltje.
Cinq Netsuke japonais en os sculpté. Trois singes et un couple.No longer availableDim. h: 8 cm - 6 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#611Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.
Une paire de pots décoratifs en poterie de Torhout, décorés de roses et d'oiseaux en relief. Quelques dommages, une base non d'origine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#367“Jongen met schaapje” & “Kat met muisje”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste gemerkt van Nao, het tweede van Lladro.
"Garçon avec mouton" & "Chat avec souris". Deux groupes de porcelaine espagnole multicolore, le premier marqué par Nao, le second par Lladro.No longer availableDim. h: 2§ & 8 cmEstimate: € 60 / 100 -
#247ThuringenEen opengewerkt porseleinen coupe, versierd met bloemetjes in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Une coupe en porcelaine ajourée, décorée de fleurs en haut relief. Marqué en bas.No longer availableDim. 13 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#330Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.
Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 40 / 60 -
#675Een staande en een hangende lichtbak met glasramen. De tweede gesigneerd ‘Frans Van Immerseel’.
Deux vitraux montés avec lumière, l’un à suspendre, l’autre debout. Le premier signé 'Frans Van Immerseel'.No longer availableDim. h: 38 & 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#208Een kleine verguld bronzen bronzen schouwpendule, getooid met een herderinnetje met lam.
Petite pendule de cheminée en bronze doré, ornée d'une bergère à l'agneau.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 180 / 220 -
#206Een eikenhouten buffet met drie paneeldeuren en drie laden en met vier gebeeldhouwde hoofdjes.
Buffet en chêne à trois portes à panneaux et trois tiroirs et à quatre têtes sculptées.No longer availableDim. 110 x 216 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#533Een lot van zes gekleurd kristallen karafjes.
Lot de six carafes en cristal coloré.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#250Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,64 ct.No longer availableDim. 3,35 gEstimate: € 900 / 1000 -
#561Een olielamp van messing en glas.
Lampe à huile en laiton et verre.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 35 / 45 -
#339Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Wijngaardstraatje (Antwerpen)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat.
« Rue du Vignoble (Anvers) ». Une gravure. Signé et numéroté 12/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 31 x 15,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#4Een zout-en een pepervaatje en een mosterdpotje met lepeltje. 800‰ zilver met glazen recipiënten. Gaaf.
Une salière et une poivrière et un pot à moutarde avec cuillère. Argent 800‰ avec récipients en verre. Intactes.No longer availableEstimate: € 80 / 120

