#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#263Capodimonte“Landloper met hondje”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Zamella. Gemerkt.
"Tramp with dog". A group of multicolored biscuits designed by Zamella. Marked.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#58LomonosovEen porseleinen beeldje van een poedel. Onderaan gemerkt, made in USSR.
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
#96Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
#190Een lot van 2 vazen met pastelroze bloemen, Limoges en Bareuther.
#29Een lot van bronzen en messing dieren, klok en vijzel.
A lot of bronze and brass animals, bell and mortar.No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#19Een vaasje en een theepotje van koper.
#37Een polyester helm met gelaat van een leeuw.
A polyester helmet with a lion's face.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15