Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot bestaande uit drie oude puzzels van The Queensway Press met Engelse zichten (Twee met een otbrekend stukje), twee oude puzzels van sneeuwwitje, een miniatuur schaakspel en een spel pim-pam-pet.

Een lot bestaande uit drie oude puzzels van The Queensway Press met Engelse zichten (Twee met een ontbrekend stukje), twee oude puzzels van sneeuwwitje, een miniatuur schaakspel en een spel pim-pam-pet.

Un lot comprenant trois anciens puzzles de ‘The Queensway Press’ avec des vues anglaises ( deux puzzles avec une pièce manquante), deux anciens puzzles en relation avec Blanche Neige, un jeu d'échecs miniature et un jeu ‘pim-pam-pet.
SKU: 1906180417.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #417
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #14
    Jean Gilles

    “Jonge vrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 294/500 buiten de plaat.

    ”Jeune femme”. Une lithographie. Signée et numérotée 294/500 hors planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #135

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en een centrale toermalijn van ± 5 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,48 ct. et une tourmaline centrale de +- 5 ct.
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #620

    Twee handgeknoopte wollen karpetten.

    Deux carpettes en laine faites main.
    No longer available
    Dim. 148 x 103 & 210 x 124 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #67

    Een deels zwartgelakte en verguld kandelaar in empirestijl. Eén bobeche opnieuw te bevestigen.

    Un chandelier partiellement en laque noir et dorure, style Empire. Une bobèche doit être rattachée.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #534
    Scheerlinck

    “Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.

    ”Composition abstraite”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #305

    Een halssnoer met verschillende blauwe edelstenen en mineralen.

    Un collier de pierres précieuses bleues et minéraux.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 75
  • #750

    Drie gigognetafeltjes van witgepatineerd hout met glazen blad.

    Trois tables gigognes en bois à patine blanche et tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 39 - 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #813

    Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.

    Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.
    No longer available
    Dim. Ø: 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #760

    Een Arabisch tafeltje met inplooibare poot en een gegraveerd geel koperen blad.

    Une petite table arabe avec un pied pliant et tablette en cuivre jaune gravé.
    No longer available
    Dim. Ø: 59 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #366

    Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan.

    Une petite armoire à une porte à un tiroir au dessus.
    No longer available
    Dim. 92 x 60 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #203

    “Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.

    ”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #164

    “Ovaal damesportret.” Pastel op papier. Vroeg XIXde eeuw.

    ”Portrait de dame ovale”. Pastel sur papier. Début XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More