#376Een kleine, houten commode met 3 laden en marmeren blad.
#233Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.
#93Een klokstel van gedreven koper, met twee rijkelijk gedecoreerde cassolettes.
A clock set of hammered copper, with richly decorated cassolettes.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#10UnityEen 18 karaats geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
An 18 karat yellow gold ladies watch with leather wristband.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#108Een doos met zilver visbestek bestek bestaande uit twee serveerstukken en resp. 12 vismessen en vorken. Nederlandse keur, 2de gehalte. Makers merk N.V. Zilverfabriek Voorschoten.
A box of silver fish cutlery consisting of two serving pieces and resp. 12 fish knives and forks. Dutch hallmark, 2nd title. Maker’s mark N.V. Zilverfabriek Voorschoten.No longer availableDim. 1425 gEstimate: € 600 / 700 -
#383Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.
#301Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
#498Een koperen Art Deco luchter met kristal, 12-lichtpunten.
A copper Art Deco chandelier with crystal, 12 light points.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#583GalandEen koffieset van hotelzilver, art deco. Onderaan gemerkt.
A coffee set of hotel silver, art deco. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#606Een grote moderne salontafel met rieten tablet.
#489Elmago“Picson Ductales Money-Poly.” Gemengde techiek op doek. Gesigneerd voor en achteraan. Gedateerd 2021.
“Picson Ductales Money-Poly.” Mixed technique on canvas. Signed front and back. Dated 2021.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#460PandoraEen Pandora zilveren armband met 10 bedels.
A Pandora silver bracelet with 10 charms.No longer availableEstimate: € 200 / 240