#637
Een houten Afrikaans masker geschilderd in grijstinten .
#141
Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.
#222
Een butler spiegel met verguld houten lijst.
#194
Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
#2
“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Onleesbaar Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on board. Illegibly Signed.No longer availableDim. 19 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#672
Een halbankje in Bretoense stijl met eiken onderstel met gobelin bekleding.
#659
#539Theo Melens
“Gestileerd koppel”. Een ingelegd aardewerken paneel. Gesigneerd “TM”. Cicra 1960.
#247
“L’Accolade” Bronzen beeld met twee paarden. Naar PJ Mene.
#62Victor DolphynPeriod: 1909-1992
“Zelfportret met hoed en bril.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘41.
#578
Een lot van 3 grote recente Imari borden en 1 Arabisch Chinese stijl bord.
#402Marcel Praet
Een lot van 8 litho’s en gravures, genummerd en sommige E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
A lot of 8 lithographs and engravings, numbered and some EA Signed outside the plate.No longer availableEstimate: € 25/35