#290Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,88 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,88 ct.No longer availableDim. 17,65 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#157“Portret”. Olieverf op doek. Toeschrijving achteraan.
”Portrait”. Huile sur toile. Dédicace au dos.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
”Procession”. Crayon. Avec tampon d’atelier.No longer availableDim. 15 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256Eikenhouten eetkamer in Henri II-stijl, bestaande uit twee tweeledige buffetten met telkens onderaan twee paneeldeuren en bovenaan een spiegeldeur, een tafel met parketwerk en zes stoelen met gecanneerde zit en rug.
Une salle à manger en chêne style Henri II, comprenant deux buffets à deux corps à portes panneau en dessous et porte à miroir au dessus, une table parquetée et six chaises aux sièges et dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#138Een albasten lamp in de vorm van siervaas.
#275Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,30 ct. en een parel. Met certificaat.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une perle. Avec certificat.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 300 / 400 -
#435Een reeks van zes houten faldistoria met gebeeldhouwde rug.
#125Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
#346Een paar gefineerde plantenstaanders in Lodewijk XV-stijl met verguld bronsbeslag en wit marmeren blad.
Une paire de supports à plantes en bois de placage style Louis XV, montures en bronze doré et tablettes en marbre blanc.No longer availableDim. 78 x 40 cmEstimate: € 420 / 480