#211
Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
A solid oak bookcase with 2 doors. -
#255Monvis Swiss Made
Een 18 kt geelgouden dameshorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold ladies watch with an 18 kt yellow gold bracelet. -
#265
Een bankje voor 2 personen in gestreepte stof.
A bench for 2 persons in striped fabric. -
#6
Een massief eikenhouten krukje in Gotische stijl. 18e eeuws.
A solid oak stool in Gothic style. 18th century. -
#292
“Zicht op de jungle met houtdraagster”. Een schilderij, olieverf op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘85.
#32
A mirror in a bronze frame with the image of Hermes, Mercury with his caduceus featuring snakes and griffins. -
#316
Een houten Art Deco staande lamp met ronde voet en 2 etagères.
A wooden Art Deco floor lamp with a round base and 2 shelves. -
#243P. Imans Paris
Een houten en linnen paspop met rubberen handen.
A wooden and linen dress form with rubber hands. -
#2DK
“Jezus aan het kruis”, een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuws, gemonogrammeerd links onder DK en gedateerd 1839.
"Jesus on the cross", a painting, oil on canvas, 19th century, monogrammed lower left DK and dated 1839. -
#389
“De pruim en de frambozen”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader.
"The Plum and the Raspberries", a painting, oil on panel in a gilded frame. -
#366
Een vintage messingen staande lamp met kleurloos glas en gestoffeerde kap.
A vintage brass floor lamp with colorless glass and upholstered shade. -
#131Edoardo Tasca Capodimonte
“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.
"Romantic couple in carriage with pair of horses." A multicolored porcelain group featuring various characters. Signed at the bottom "Edoardo Tasca", marked with Capodimonte logo and numbered 575/1000.