#301
#128Karlsbader
Een 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.
#131Edoardo Tasca Capodimonte
“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.
#328Ahura
Een Chinees koppel in wit porselein met gouden accenten, gemerkt Ahura. Made in Italy.
#97
Een lot van 2 19e eeuwse Chinese munten dolken, enkele losse munten toegevoegd.
#338Bassano, Italy
Een beeld van een Samurai in wit porselein met gouden accenten, onderaan gemerkt Bassano Italy.
#160Chopard
#364Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
"Old city". An etching, signed and numbered 34/150 outside the plate. -
#127
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
#150
#180
#290
#140
#147
Een set van 6 zilveren kommengemerkt 916/000 en een onduidelijk poincon. Twee kommen hebben een deukje onderaan.
#63Astoria
#361