Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot, bestaande uit een decoratieve Chinese scroll, een houten Ruyi-scepter, een groen vaasje, een dekselvaasje, een Fo-hondjes, een beeldje en een wit balustervaasje.
Een lot, bestaande uit een decoratieve Chinese scroll, een houten Ruyi-scepter, een groen vaasje, een dekselvaasje, een Fo-hondjes, een beeldje en een wit balustervaasje.
Een lot, bestaande uit een decoratieve Chinese scroll, een houten Ruyi-scepter, een groen vaasje, een dekselvaasje, een Fo-hondjes, een beeldje en een wit balustervaasje.
Een lot, bestaande uit een decoratieve Chinese scroll, een houten Ruyi-scepter, een groen vaasje, een dekselvaasje, een Fo-hondjes, een beeldje en een wit balustervaasje.

Een lot, bestaande uit een decoratieve Chinese scroll, een houten Ruyi-scepter, een groen vaasje, een dekselvaasje, een Fo-hondjes, een beeldje en een wit balustervaasje.

A lot consisting of a decorative Chinese scroll, a wooden Ruyi scepter, a green vase, a lidded vase, a pair of small Fu dogs, a figurine, and a white baluster vase.
SKU: 1911240261.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #261
Estimate: € 250 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #338
    Bassano, Italy

    Een beeld van een Samurai in wit porselein met gouden accenten, onderaan gemerkt Bassano Italy.

    A sculpture of a Samurai in white porcelain with golden accents, marked Bassano Italy at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #318

    Een lot van 2 vintage Chinees porseleinen fish tanks, 1 grote en 1 kleinere, met figuratief en floraal decor. Binnenin met goudvissen versierd, onderaan gemerkt.

    A lot of 2 vintage Chinese porcelain fish tanks, 1 large and 1 smaller, with figurative and floral decor. Decorated inside with goldfish, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x Ø 36 & 25 x Ø 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #253

    Een grote Japans porseleinen dekselvaas met vogels en meerkleurig polychroom decor. Onderaan gemerkt.

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #268

    Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met figuratief decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.

    A pair of large vintage Chinese porcelain vases with figurative decorations and gilded ornaments. On matching wooden pedestals.
    No longer available
    Dim. 63 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #328
    Ahura

    Een Chinees koppel in wit porselein met gouden accenten, gemerkt Ahura. Made in Italy.

    A Chinese couple in white porcelain with gold accents, marked Ahura. Made in Italy.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #377

    Een lot van 2 Canton borden in Chinees porselein.

    A lot of 2 Canton plates in Chinese porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø 24.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #337

    “Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.

    "Fu Xing". A Chinese porcelain figurine.
    No longer available
    Dim. 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #258

    Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met floraal decor en vergulde armen.

    A pair of vintage Chinese porcelain vases with floral decoration and gilded handles.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #355

    “Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje.

    "Ghau." A gilded Tibetan portable altar.
    No longer available
    Dim. 3 x 9,5 x 7 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #1
    Maria Innocentia Hummel
    Period: 1960 - 1972

    “Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.

    “Blessed child/Kirstkind”, a polychrome porcelain figure, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
    No longer available
    Dim. l 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #365

    Een vintage Chinees porseleinen dekselvaas met fo-hond bovenaan, verguld floraal en figuratief decor.

    A vintage Chinese porcelain lidded vase with a foo dog on top, gilt floral and figurative decoration.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø 33 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #263
    Dresden

    Een groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.

    A group in porcelain depicting a noblewoman and gentleman with a hairdresser at the dressing table. Marked Dresden at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #373

    Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met familiaal decor en vergulde details.

    A pair of vintage Chinese porcelain vases with familial decoration and gilded details.
    No longer available
    Dim. 46 x Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #36

    Een massief houtgesculpteerd salontafeltje met glazen blad. Indonesisch tafereel met boogschutster.

    A solid wood sculpted coffee table with glass top. Indonesian scene with a female archer.
    No longer available
    Dim. 43 x 51 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #154
    Hiroshige Utagawa
    Period: 1797-1858

    “Gasten in het pension”, uit de reeks “Gojusan tsugi meisho no zue (zicht op de 53 stations langs de Tokaido)”. Een Japanse houtsnede op papier. Varia opschrift en zegels; Oban; Nishiki-e, gesigneerd; Hiroshige Hitsu, Uitgever; Tsutaya Kichizo, gedateerd; Aratame, Hare year, 7th month 1855.

    "Guests at the inn," from the series "Gojusan tsugi meisho no zue (views of the 53 stations along the Tokaido)." A Japanese woodcut on paper. Various inscriptions and seals; Oban; Nishiki-e, signed; Hiroshige Hitsu, Publisher; Tsutaya Kichizo, dated; Aratame, Hare year, 7th month 1855.
    No longer available
    Dim. 36 x 23,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #304

    Een set van 9 gemarmerd blauwe porseleinen borden, Christofle Paris.

    A set of 9 marbled blue porcelain plates, Christofle Paris.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #345

    Een keramieken opium rookpotje.

    A ceramic opium pipe bowl.
    No longer available
    Dim. 14 x Ø 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #184
    Toyokuni I Utagawa
    Period: 1769-1825

    “Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Brandweer Parade)”. Een Japanse houtsnede op papier. Uitgever; Fijokaja Hikotard, eind 18e, begin 19e eeuw.

    "Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Fire Brigade Parade)". A Japanese woodblock print on paper. Publisher: Fijokaja Hikotard, late 18th to early 19th century.
    No longer available
    Dim. 18,6 x 91 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #301

    Een uit jade gesculpteerd beeldje met Chinese fluitspeler en dieren in het decor.

    A jade sculpture depicting a Chinese flutist surrounded by animals in the scene.
    No longer available
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #14
    Gouda Holland

    Een meerkleurige lampvoet, Gouda Holland, model 755.

    A multi-colored lamp base, Gouda Holland, model 755.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #262

    Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met theatraal decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.

    A pair of large vintage Chinese porcelain vases with theatrical decoration and gilded ornaments. On accompanying wooden pedestals.
    No longer available
    Dim. 63 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #164
    Hirokage Utagawa
    Period: 1855-1865

    “Soba noodles fall on Samurai’s head”, uit de reeks “Edo Meisho Doke Zukushi (Komische zichten uit de befaamde oorden van Edo)”. Een Japanse houtsnede op papier. Gesigneerd “Utagawa Hirokage” 1859, zegel “jaar van de geit 5, aratame”.

    “Soba noodles fall on Samurai’s head”, from the series “Edo Meisho Doke Zukushi (Comic views from the famous places of Edo)”. A Japanese woodblock print on paper. Signed “Utagawa Hirokage” 1859, seal “year of the goat 5, aratame”.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #13
    H. Bequet, Quaregnon

    Een lot meerkleurig Belgisch porselein, bestaande uit een schaal en karaf met vegulde lijnen en florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt.

    A lot of multi-colored Belgian porcelain, consisting of a bowl and carafe with gilded lines and floral details in relief. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 13,5 x Ø 33 & 34 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #144
    Kunitomi Utagawa
    Period: 1818-1845

    “Courtisane”. Een Japanse houtsnede op papier. Door Utagawa Kunitomi, leerling van Toyokumi II, met zegels, 1830. Verso opschrift.

    "Courtisan". A Japanese woodcut on paper by Utagawa Kunitomi, student of Toyokuni II, with seals, 1830. Inscription on verso.
    No longer available
    Dim. 34 x 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #302
    Jack Godderis
    Period: 1916 - 1971

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.

    "Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Godderis.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #92

    “Don Quichote de la Mancha”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 23/200.

    "Don Quixote de la Mancha". An etching on paper, signed and numbered 23/200 at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 62 x 77 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #155

    Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een weegschaal.

    An 18 kt yellow gold pendant, horoscope of a Libra.
    No longer available
    Dim. 6,25 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #73
    Wiskemann

    Een 74-delig verzilverd metalen bestek gemerkt OW (Otto Wiskemann) bestaande uit 2 doosjes met hierin 12 grote messen en 12 kleine messen, los 14 soeplepels, 10 dessertlepels, 14 grote vorken en 12 dessertvorken.

    A 74-piece silver-plated metal cutlery set marked OW (Otto Wiskemann), including 2 boxes with 12 large knives and 12 small knives, as well as 14 soup spoons, 10 dessert spoons, 14 large forks, and 12 dessert forks.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #246
    Dynamobel

    Een bureaustoel met wieltjes model ZAS321.

    An office chair with wheels model ZAS321.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #282
    Jan Michiel Ruyten
    Period: 1813-1881

    “Tolhuis aan de Schelde”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd, voorstudie van het werk door Jan Ruyten, eind 19e eeuw.

    "Toll house on the Scheldt." A drawing on paper, signed at the bottom, preliminary study of the work by Jan Ruyten, late 19th century.
    No longer available
    Dim. 24 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #39

    lot 18 gravures, diverse afmetingen tussen 40x60cm, waaronder 6-tal 18e eeuwse.

    lot 18 engravings, various sizes between 40x60cm, including 6 from the 18th century.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 90
  • #369

    “Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, rechts onder gesigneerd.

    "Church Interior", a painting, oil on canvas, signed lower right.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #143

    “Ballerina”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, onleesbaar gesigneerd.

    "Ballerina", a bronze sculpture on a marble base, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. h 37.5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #78
    Victor Nadal

    “Le nu au salon” & “Dessins à la plume”. Een paar ingebonden boeken met erotische illustraties en prints.

    "The nude in the salon" & "Pen drawings". A couple of bound books with erotic illustrations and prints.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #374
    Jos De Swerts

    “Stilleven met sinaasappels en wijn.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Still life with oranges and wine." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 43,5 x 63,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #281

    Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.

    A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk.
    No longer available
    Dim. h 50 met kap
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More