#46
#501
Een Chinese porseleinen dekselvaas.
#619
#460
#26
Een eikenhouten eendeurskastje met smeedijzeren hengsels.
#64Albert Zamarra
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#126
Een Chesterfield twee- en éénzit van gecapitonneerd groen leder. Slijtage.
#16
Een glazen gebakschotel op voet met een gesatineerd decor van fruit.
#782
Een Mazarinluchter van verguld hout met acht lichtarmen.
#134Théodore BaronPeriod: Brussel 1840 - Namur 1899
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 41 x 61 cmEstimate: € 300/400 -
#188E. Boisseau & J. B. Amy
“Figaro”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Figaro”. Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 1000/1200 -
#484Guido Vanderheyden
Une série de quatre eaux-fortes représentant des masques congolais. Signées hors planche, numérotées sur huit exemplaires et datées 1998 et 1999.No longer availableDim. 24 x 19 & 10 x 7 cmEstimate: € 40/60