Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot, bestaande uit twee kleurloze kristallen schotels en een blauwe asbak van Val St. Lambert, een Boheems kristallen dekseldoosje en een kleurloze Murano asbak. Enkele randschilfers.

Een lot, bestaande uit twee kleurloze kristallen schotels en een blauwe asbak van Val St. Lambert, een Boheems kristallen dekseldoosje en een kleurloze Murano asbak. Enkele randschilfers.

Un lot comprenant deux plats en cristal incolore, un cendrier bleu Val St. Lambert, une boîte à couvercle Bohème, et un cendrier Murano incolore. Quelques dégâts.
Dim. Ø: 12 - 27 cm
SKU: 2409190443.
Category: Kristal.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #443
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #398
    Val St. Lambert

    Twee vaasjes van groen gedubbeld en geslepen kristal, waarvan één pièce unique. Beide gemerkt.

    Deux vases en cristal doublé vert taillé, dont une pièce unique. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #71

    Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une paire de carafes en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #754

    Een whiskyservies van geslepen kleurloos kristal. Met karaf.

    Un service à whisky en cristal incolore taille. Avec carafe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #863

    Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.

    Deux vases en cristal dont un Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #744

    Twee reeksen van telkens zes geselepen kristallen glazen met gekleurde kelken. We voegen er nog twee enkele aan toe. Enkele met kleine schilfer.

    Deux séries de six verres en cristal à calices en couleurs. Nous ajoutons deux exemplaires. Un avec éclat.
    No longer available
    Dim. H. 22 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #233

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #261

    Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop. Gemerkt.

    Une carafe en cristal incolore à montures et bouchon en argent.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #857

    Twee gekleurde kristallen asbakken, waarbij één van Maastricht en van Val St. Lambert.

    Deux cendriers en cristal de couleur, dont un de Maastricht et l’autre Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #854

    Een reeks van zes kristallen glazen met roze kelk. Gaaf.

    Une série de six verres en cristal à calices roses. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #469

    Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.

    Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...
    No longer available
    Dim. h: 3-26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #591

    Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.

    Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #474

    Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, waarbij kleurloze waterglazen, wijnglazen, een rood borrelsetje op dienblad, enz.

    Un lot varié de verre et de cristal, comprenant des verres à eau incolores, des verres à vin rouge, un set de verres à schnaps sur plateau, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #839

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een driehoekige kom, twee moezelglazen, een wijnglas met gegraveerd decor, zes kristallen glazen met groene kelk, waarbij één afwijkend model en twee glazen kandelaars.

    Un lot de verre et de cristal, comprenant un bol de forme triangulaire, deux verres de la Moselle, un verre à vin à décor gravé, six verres en cristal à calices vertes dont un verre de modèle légèrement différent et deux candélabres en verre.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #734

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en twaalf aperitiefglazen.

    Un service de verres en cristal incolore taillé, comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et douze verres à apéritif.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #794
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #799
    Wittwer

    Een glazenservies ‘Tell’ van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf fluitglazen, acht rodewijnglazen en zes waterglazen. Model ‘Siska’. Gemerkt.

    Un service à verres “Tell” en cristal incolore taillé, comprenant douze flûtes, huit verres à vin rouge et six verres à eau. Modèle ‘Siska’. Marque.
    No longer available
    Dim. H. 15,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #387
    Val St. Lambert

    Een kristallen lampenvoet met een verguld decor op blauwe fond. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal à décor doré sur fond bleu. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm (z.k.)
    Estimate: € 80 / 100
  • #407

    Een vaas en een karaf van geslepen mauve en kleurloos Boheems kristal. Bijgevoegd een vaas op boet van geslepen blauw en kleurloos kristal van Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Un vase et une carafe en cristal taillé de Bohème bleu. Nous ajoutons un vase sur pied en cristal bleu et incolore Val St. Lambert non marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #83
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #57

    Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal. De grootste met randschilfers aan de binnenkant van het deksel.

    Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Le plus grand avec des éclats au couvercle et à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #371
    Val St. Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal rouge doublé taillé. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #357

    Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een rode vaas, een blauwe vaas op voet en een kleurloze op voet met messingen montuur.

    Un lot de cristal de Bohème, comprenant un vase rouge, un vase bleu sur pied et un vase sur pied à montures en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #739
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf met een gegraveerd en gesatineerd kristal. In origineel etui.

    Un ensemble de cinq sous-verres en cristal taillé et satiné. Etui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #65
    Omega, Geneve

    Een Chronostop chauffeurshorloge uit de jaren zestig met roestvrij stalen polsband.

    Montre de chauffeur de type Chronostop des années 60, avec bracelet en acier inoxydable rapporté.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #837

    “Zwanen” & “Meisje met eendjes”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste van Casades en het tweede van Lladro.

    ”Cygnes” & “ Filles et canards”. Deux groupes en porcelaine d’Espagne, le premier de Casades, le deuxième de Lladro.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een ovale saffier van ± 1,16 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir ovale de ± 1,16 ct.
    No longer available
    Dim. 3,79 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #841

    Een XIXe eeuws gefineerd naaikoffertje met spiegel in het deksel.

    Un petit coffret de couture à miroir dans le couvercle. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 16 x 35 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #594

    “Danseres van het nachtleven”. Gemengde techniek.

    ”Danseuse de la nuit”. Techniques mixtes.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #893

    Een paar lage messingen kandelaars.

    Une paire de candélabres bas en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #21

    Een lot van vijf oude tinnen chocoladevormen en een grote houten vorm.

    Un lot de cinq moules à chocolat anciens en étain et un grand bol en bois.
    No longer available
    Dim. b: 8 - 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #406
    Joe Colombo

    Een “Boby Trolley” van bruin kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.

    Un “Boby Trolley” en plastique brun. Italie, +- 1970. Marque.
    No longer available
    Dim. 77 x 44 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #231
    Jos De Decker
    Period: 1912-2000

    “Moeder en kind”. Een stenen beeld. Onderaan gesigneerd.

    ”Mere et enfant”. Une statue en pierre. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 53 cm; h: 36 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #658
    Kaiser Porzellan

    Twee vazen van porselein met een Imari decor. Met houten sokkels.

    Deux vases en porcelaine, décor Imari. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. H. 70 & 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472

    “Walt Disney”. Een documentatie boek uitgegeven in 1985.

    ”Walt Disney”. Un livre documentaire de 1985.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #769

    Een antieke gietijzeren boekenpers.

    Une presse à livres antique en fer forgé.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More