#25Een medaillon van zilver 800‰ Jerusalem. Amor.
#127Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
A Greek hand-painted terracotta jug with 3 figures in the decoration, Italian archaeological find, the neck has been restored and is incomplete.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#43Pierre d’AvsenPeriod: 1901-1990Een vintage kristalglazen schaal met verzilverde voet. Onderaan gemerkt “P.D’AVESN made in France”.
A vintage crystal glass bowl with silver-plated base. Marked "P.D'AVESN made in France" at the bottom.No longer availableDim. 13 x Ø 27 cmEstimate: € 60 / 90 -
#77Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.
#104DeknudtEen vintage geslepen spiegel met houten kader en verguld geornamenteerde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
A vintage cut mirror with a wooden frame and gilded ornamental details. Marked with label "Deknudt".No longer availableDim. 125 x 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#352“Schaapjes op de heide”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt een plaatje ‘Ch Vandamme 1844 - 1898 en de initialen CVD.
"Sheep on the Heath", a painting, oil on panel in a gilded frame, with a plaque 'Ch Vandamme 1844 - 1898 and initials CVD.No longer availableDim. 29 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#248DynamobelEen bureaustoel met wieltjes model ZAS321. Rechterkant leuningversteller defect.
An office chair with wheels, model ZAS321. Right side armrest adjuster defective.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams.No longer availableDim. h 11.5 cm 925‰ 80 grEstimate: € 40 / 60