Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot bestaande uit twee metalen beeldjes van Napoleon.
Een lot bestaande uit twee metalen beeldjes van Napoleon.
Een lot bestaande uit twee metalen beeldjes van Napoleon.
Een lot bestaande uit twee metalen beeldjes van Napoleon.
Een lot bestaande uit twee metalen beeldjes van Napoleon.
Een lot bestaande uit twee metalen beeldjes van Napoleon.

Een lot bestaande uit twee metalen beeldjes van Napoleon.

A lot consisting of two metal figurines of Napoleon.
Dim. h 32 & 25 cm
SKU: 1911240057.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #57
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #391

    Een set van 2 geel koperen kerkkandelaars. Toegevoegd 2 gegoten metalen kandelaars met religieus thema.

    A set of 2 yellow copper church candlesticks. Added 2 cast metal candlesticks with a religious theme.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #117
    Lino Sabattini

    Een theeset in verzilverd metaal bestaande uit een theekan, een vaas, een melk- en suikerpot en een schaal, gemerkt Christofle France, Collection Gallia door Lino Sabattini ontworpen. Ca. 1950. Toegevoegd een cassette met een vork, 2 lepels en een servetring.

    A tea set in silver-plated metal consisting of a teapot, a vase, a milk jug, a sugar bowl, and a tray, marked Christofle France, Collection Gallia designed by Lino Sabattini. Circa 1950. Included is a case with a fork, 2 spoons, and a napkin ring.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #229
    Marco Magis
    Period: 1934 - 1995

    “Stilleven met look”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marco Magis.

    "Still life with garlic", a painting, oil on canvas, signed by Marco Magis.
    No longer available
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #60

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.74 ct in total.
    No longer available
    Dim. 6,30 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #306

    Een massief eikenhouten handgesculpteerde antieke koffer met smeedijzeren beslag.

    A solid oak hand-carved antique trunk with wrought iron fittings.
    No longer available
    Dim. 59 x 113 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #154
    Hiroshige Utagawa
    Period: 1797-1858

    “Gasten in het pension”, uit de reeks “Gojusan tsugi meisho no zue (zicht op de 53 stations langs de Tokaido)”. Een Japanse houtsnede op papier. Varia opschrift en zegels; Oban; Nishiki-e, gesigneerd; Hiroshige Hitsu, Uitgever; Tsutaya Kichizo, gedateerd; Aratame, Hare year, 7th month 1855.

    "Guests at the inn," from the series "Gojusan tsugi meisho no zue (views of the 53 stations along the Tokaido)." A Japanese woodcut on paper. Various inscriptions and seals; Oban; Nishiki-e, signed; Hiroshige Hitsu, Publisher; Tsutaya Kichizo, dated; Aratame, Hare year, 7th month 1855.
    No longer available
    Dim. 36 x 23,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #227

    Een ovalen bijzettafeltje in verguld hout met glazen blad, Louis XVI stijl.

    An oval side table in gilt wood with glass top, Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. 65 x 72 x 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #254

    “Parijs straatzicht”, een schilderij, olieverf op doek, draagt handtekening ‘Gio Fattori’.

    "Paris street view," a painting, oil on canvas, signed 'Gio Fattori.'
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96

    Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.

    A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 x 35,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #336

    Een set van 2 krukjes en een bijhorend bankje, hout met grijze stof.

    A set of 2 stools and a matching bench, wood with grey fabric.
    No longer available
    Dim. 45 x 100 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #206

    Een 19e eeuwse linnenkast met 2 deuren en 2 laden, massief eikenhout.

    A 19th-century linen cabinet with 2 doors and 2 drawers, made of solid oak wood.
    No longer available
    Dim. 179 x 158 x 61 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #277

    Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.

    An earthenware pedestal with a large bowl, decorated with lion's heads. 2 pieces.
    No longer available
    Dim. 96 x Ø 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More