#68
Een paar verzilverde tafelkandelaarts, onderaan met label “Made in India’.
#323Minolta, Paillard Bolex
Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#113
#101
“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.
#327Anton Bräuer Schönbach
Een antiek houten Zither, binnenin met label gemerkt “Anton Bräuer Schönbach”, in originele kist. Te herstellen staat.
#42Lydia De Groof
“2 naakten”. Een lot van 2 schilderijen, 1 aquarel op papier en 1 olieverf op gemaroufleerd doek. Onderaan gesigneerd.
#299
#47
“Levensboom”, een abstract kunstwerk in gesmeed staal, medio jaren 60. Niet gesigneerd.
#63Astoria
#338Bassano, Italy
Een beeld van een Samurai in wit porselein met gouden accenten, onderaan gemerkt Bassano Italy.