Other lots in this auction
-
#319
Een lot van negen lithografieën met rozen naar P. J. Redoute.
Un lot de neuf lithographies aux roses d'après P. J. Redoute.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 150/180 -
#8
Een lotje verzilverd metaal, bestaande uit een peper- en zoutstelletje met parelmoer op blaadje (Mexicaans werk), een etui met twaal lepeltjes, een strooilepeltje, suikertangetje en een olie- en mosterdstelletje met geslepen glas. Inclusief lepeltje.
Un lot en métal argenté, composé d'une salière et poivrière avec nacre sur une feuille (travail mexicain), un étui avec douze cuillères, une cuillère à saupoudrer, pince à sucre et un ensemble d'huile et de moutarde avec du verre taillé. Y compris une cuillère.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#120
Een 18 K wit en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants taille brillant d'un poids combiné de 0,20 ct.No longer availableDim. 0,78 gEstimate: € 130/160 -
#259Valentijn De WaelePeriod: 1918-
“Hoeve aan het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ferme sur le lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 82 cmEstimate: € 60/100 -
#654Barbie
Silken flame 1962. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Flamme de soie 1962. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#202
Een trumeauspiegel met verguld houten lijst.
Un miroir trumeau avec un cadre en bois doré.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 220/260 -
#339Braun & Hogenberg
“Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.
Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.No longer availableDim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 120/200 -
#337
Een klein kauwgomballenautomaatje van glas en metaal.
Une petite machine à gommes en verre et métal.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#541
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.
Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.No longer availableDim. 201 x 100; 190 x 99 & 194 x 107 cmEstimate: € 60/100 -
#151
Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd houten heiligenbeeld. Volkskunst.
Une statue de saint en bois sculpté et polychrome. Art populaire.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80/120 -
#188
Een klassieke jonge naakte vrouw op een leeuw. Bronzen groep.
Une jeune femme nue classique sur un lion. Groupe en bronze.No longer availableDim. H. 36,5 cmEstimate: € 200/300 -
#100
Een 18 K geelgouden geweven hallsnoer.
Collier en or jaune 18 K tissé.No longer availableDim. 61,15 gEstimate: € 1900/2000