Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot bestek waarvan de handvaten zilver zijn. Bestaande uit taartscheppen, serveerbestekken, strooilepels, drie suikertangen en zes dessertvorkjes. 21 stuks. Met diverse keuren. Deutsland. Frankrijk.

Een lot bestek waarvan de handvaten zilver zijn. Bestaande uit taartscheppen, serveerbestekken, strooilepels, drie suikertangen en zes dessertvorkjes. 21 stuks. Met diverse keuren. Duitsland. Frankrijk.

Un lot de couverts aux manches en argent comprenant des pelles à tarte, couverts de service, cuillères, trois pinces à sucre et six fourchettes à dessert. 21 pièces. Poinçons différents. Allemagne et France.
SKU: 1112180253.
Category: Zilver.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #253
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #173

    Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit 27 koffielepels, 11 kleine lepels, 18 grote lepels, 14 kleine vorken, 18 grote vorken, 23 kleine messen en 16 grote messen. Gemerkt van Delheid. We voegen er een verzilverde pollepel met hetzelfde motief aan toe. Gewicht zonder messen.

    Un service à couverts en argent 800 ‰, comprenant 27 cuillères à café, 11 petites cuillères, 18 grandes cuillères, 14 petites fourchettes, 18 grandes fourchettes, 20 petits couteaux et 14 grands couteaux. Marque Delheid. Nous ajoutons une louche au motif semblable. Poids sans couteaux.
    No longer available
    Dim. 3965 g brut
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #207

    Een 800‰ zilveren bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit 11 grote lepels, 12 dessertlepels, 17 kleine vorken en 12 grote vorken. Gemerkt van Delheid. Gewicht zonder messen.

    Un service en argent 800 ‰ à motif Louis XV, comprenant 11 grandes cuillères, 12 petites cuillères, 15 petites fourchettes et douze grandes fourchettes. Marque Delheid.
    No longer available
    Dim. 2725 g brut
    Estimate: € 1300 / 1600
  • #227

    Een opengewerkt mandje van 800‰ zilver met een gedreven decor van putti. Duits werk. 339 g.

    Un panier ajouré en argent 800 ‰ et décor repoussé d’un putti. Travail allemand. 339 g.
    No longer available
    Dim. b: 26 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #418

    Een stolp en twee drageoirs van kleurloos kristal. De eerste met zilveren handvat, de andere op zilveren voet.

    Une cloche et deux drageoirs en cristal incolore. Le premier à manche en argent, les drageoirs sont sur pieds en argent.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #228

    Een zilveren bestek met Lodewijk XVI-motief, bestaande uit 24 koffielepeltjes en 1 wat afwijkende, 21 dessertlepels, 25 lepels en 1 wat afwijkende, 22 kleine vorken en 24 grote vorken, 1 pollepel. Gemerkt van Delheid. Gewicht zonder messen.

    Un service à couverts au motif Louis XVI, comprenant 24 cuillères à café et une dépareillée, 22 petites cuillères, 26 cuillères, 22 petites fourchettes et 21 grandes fourchettes. Poids sans couteaux.
    No longer available
    Dim. 6600 g brut
    Estimate: € 2400 / 3000
  • #101

    Een paar zilveren kandelaars met getorste ribben. Vroeg XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en argent aux côtes torsadées. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 400 / 600

Other lots in this auction

  • #739
    Mario Brunetti
    Period: 1907 - 1995

    “Aliante”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 50/150 buiten de plaat.

    ”Aliante”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 50/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 28 x 57 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #550

    Nederlandse Staatsiejacht XVIIIde eeuw. Maquette.

    Yacht Royal Pays Bas XVIIIème siècle. Une maquette.
    No longer available
    Dim. L. 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #203

    Een bronzen barometer van vuurverguld brons met een beeltenis van Chronos en een cherubijn.

    Un baromètre en bronze doré au feu , décor de Chronos et un chérubin.
    No longer available
    Dim. l: 85 cm
    Estimate: € 3000 / 3400
  • #488

    Paar lampen van porselein met een Imari decor. Mogelijk Kaiser.

    Une paire de lampes en porcelaine Imari. Possible Kaiser.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm vazen
    Estimate: € 100 / 160
  • #10

    Twee trouwringen van 18 karaats geel goud en twee andere, één met rubber.

    Deux alliances en or jaune 18 ct, ainsi que deux autres dont une alliance avec du caoutchouc.
    No longer available
    Dim. 7,29 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #757

    Een oude houten sigarenvorm.

    Une forme à cigares en bois ancien.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #53

    “Hofdame met kaketoe.” Polychroom porselein beeldje. Draagt merktekens.

    ”Dame d’honneur et cacatoès”. Une statue en porcelaine polychrome. Porte des marques.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #690

    Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.

    Un petit tapis de prière de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 150 x 94 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #529

    “Expressionistisch dorpsgezicht”. Olieverf op board. Draagt handtekening: ‘R. V. Gindertael’

    ”Scène de village expressionniste”. Huile sur carton. Porte la signature: ‘R.V. Gindertael’.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #49
    Mennings

    “Koe”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Munnings.

    ”Vache”. Huile sur panneau. Porte une signature: Munnings.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #237

    “Sint Antonius en Jezus”. Een houten beeld.

    ”Saint Antoine et Jésus”. Une statue en bois.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #632

    Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.

    Une garde-robe à deux portes dont une porte étroite et une porte large.
    No longer available
    Dim. 185 x 170 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More