Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot biscuit, bestaande uit een edel koppel en een paardenkoets.

Een lot biscuit, bestaande uit een edel koppel en een paardenkoets.

Un lot de biscuits, composé d'un couple noble et d'une calèche.
Dim. h: 15 - 35 cm
SKU: 3008220005.
Category: Biscuit.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #5
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #4

    Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Gemerkt met een groen anker (Vion & Baury). Omstreeks 1900. En met kleine verfschilfer aan de basis.

    Deux figurines de porcelaine multicolore. Marqué d'une ancre verte (Vion & Baury). Circa 1900. Et avec petit éclat de peinture à la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #61
    Meissen

    “Amor met een gevleugeld hart”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    « Amour au cœur ailé ». Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #384
    Hutschenreuther

    Drie beeldjes van diverse putti van meerkleurig biscuit op porseleinen voetstukjes. Gemerkt.

    Trois figurines de divers putti en biscuit multicolore sur socles en porcelaine. Marquées.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 & 11,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #13
    Hoechst

    “Diana met pauw”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Diane au paon". Figurine de porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #273

    Een grote groep van meerkleurig biscuit. Een breinaald afgebroken.

    Un grand groupe de biscuit multicolore. Une aiguille à tricoter s'est cassée.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #71

    “Allegorie op de druivenoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit naar een werk van Mathurin Moreau.

    « Allégorie des vendanges ». Un groupe de biscuit blanc monochrome d'après une oeuvre de Mathurin Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 53,5 cm
    Estimate: € 200 / 250

Other lots in this auction

  • #120

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,66 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,66 ct.
    No longer available
    Dim. 6,50 g
    Estimate: € 1250 / 1350
  • #659
    Amédée-Ernest Lynen
    Period: 1852-1938

    “Dame”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.

    "Dame". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1918.
    No longer available
    Dim. 31 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #215

    Een kom en een kleine tazza van geslepen en groen gedubbeld Boheems kristal.

    Un bol et une petite tazza en cristal de Bohème doublé vert et taillé.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 & 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #479

    “Kabouters”. Gemengde techniek op papier. In de geest van Rien Poortvliet.

    "Gnomes". Technique mixte sur papier. Dans l'esprit de Rien Poortvliet.
    No longer available
    Dim. 31 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #666

    Een smeedijzeren luchter met vijf lichtpunten in de vorm van kastanjetakken.

    Lustre en fer forgé à cinq points lumineux en forme de branches de châtaignier.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #433

    Een verzwaard bronzen paard in de stijl van de Tang-periode.

    Un cheval en bronze lesté dans le style de la période Tang.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #496

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis en laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Dim. 366 x 274 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #440
    Delheid

    Een zilveren broodmandje gedecoreerd met takken en bloemen. Gemerkt. 800 ‰.

    Une corbeille à pain en argent décorée de branchages et de fleurs. Marqué. 800/1000 .
    No longer available
    Dim. 379,37 g
    Estimate: € 100 / 130
  • #313
    Keramis

    Een art deco aardewerken sigarettendoos met meerkleurig decor in laagreliëf. Gemerkt.

    Etui à cigarettes art déco en faïence à décor polychrome en bas relief. Marqué.
    No longer available
    Dim. 9 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #259
    De Villié

    “Een watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling.

    « Un moulin à eau ». Huile sur toile. Signée. Réparation.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #618
    Val Saint lambert

    Drie verschillende vaasjes van gekleurd kristal op voet in lichtgroen, docnkergroen en blauw. De eerste twee gemerkt onderaan.

    Trois vases différents en cristal coloré sur pied en vert clair, vert foncé et bleu. Les deux premiers marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20,5, 22,5 & 23 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #486

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis en laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Dim. 335 x 244 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More