#206Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
#124“Rivierlandschap.” Litho genummerd 119/350. Naar Saverys.
“River Landscape.” Lithograph numbered 119/350. To Saverys.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 63 cmEstimate: € 25 / 35 -
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#62Een lot van 6 boeken met oorlogsthema.
A lot of 6 war-themed books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#144Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 9.5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#210Een Dagestan tafellopertje van wol.
A Dagestan table runner made of wool.No longer availableOnline onlyDim. 127 x 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#148Een witgelakte loomchair.
#125“Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.
#151Maria Innocentia HummelEen Hummel Madonna, 46/1.
A Hummel Madonna, 46/1.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 40