Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een driedelig Delfts schouwtelletje, een Delfts klokje en een ronde kom met bloemendecor.

Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een driedelig Delfts schouwstelletje, een Delfts klokje en een ronde kom met bloemendecor.

Un lot de faïences bleues et blanches, composé d'une cheminée de Delft en trois pièces, d'une horloge de Delft et d'une coupe ronde à décor floral.
Dim. h: 7 - 31 cm
SKU: 1412210217.
Category: Aardewerk.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #217
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #18

    Een lot Bretoens aardewerk, bestaande uit twee schotels, een vierdelig theesetje, een kandelaar en een theepotje. Merken van Rouen, Dieppe & Desvres.

    Lot de poterie bretonne, composé de deux soucoupes, d'un service à thé quatre pièces, d'un bougeoir et d'une théière. Marques de Rouen, Dieppe & Desvres.
    No longer available
    Dim. H:5-18cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #122

    “Madonna met kind”. Een gepolychromeerd plaasteren hoogreliëf.

    Vierge à l'enfant. Haut-relief en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. 54 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #48

    Drie verschillende vazen van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Trois vases différents en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 37, 50 & 53 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #391
    Chris Ferket

    “Kindje.” Keramisch werk, blauwgekleurd op arduinen sokkel. Gesigneerd. Met certifcaat.

    Bébé. Travail en céramique, coloré en bleu sur un socle en pierre bleue. Signé. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #281

    Een olie- en azijnstelletje van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIe eeuw. Eén oor manco. Bijgevoegd een pique-fleur, regio Bordeaux omstreeks 1800.

    Un service huile et vinaigre en faïence multicolore. Fin XVIIe siècle. Manque une anse. Ajout d'une pique-fleur, région bordelaise vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 16 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #368

    Een jardinière van Satsuma-aardewerk.

    Une jardinière en poterie de Satsuma.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #400

    Een Chinese tuinstoel van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een olifant.

    Une chaise de jardin chinoise en faïence émaillée multicolore en forme d'éléphant.
    No longer available
    Dim. 50 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #387

    Een urn van blauwgeglazuurd Chinees aardewerk.

    Une urne en poterie chinoise émaillée bleue.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #321
    Achatit

    Een deels verguld vrouwenhoofd van aardewerk. Achteraan gemerkt.

    Tête de femme en faïence partiellement dorée. Marquée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #511

    Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.

    Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.
    No longer available
    Dim. H:38cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #383

    Een paar Chinese siervazen van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met hondenkopjes.

    Une paire de vases chinois décoratifs en faïence émaillée multicolore, à décor de têtes de chien.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #528

    Een balustervaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf.

    Vase balustre en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers et orné de chiens de Fo et de dragons en relief.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #401

    Een dekselvaas en een oorvaas met meerkleurig en verguld Satsumadecor op kobaltblauwe fond. Chinees fabrikaat. Onderaan gemerkt.

    Un vase avec couvercle et un vase à décor Satsuma multicolore et doré sur fond bleu cobalt. Fabrication chinoise. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 59 & 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #393

    Een paar vazen met meerkleurig en verguld Satsuma-decor. Chinees fabrikaat. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases à décor de Satsuma multicolore et doré. Fabrication chinoise. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H:60cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #523

    Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf. Eén met restauratie aan de kraag.

    Une paire de vases balustres en poterie de Nankin à décor guerrier multicolore et à décor de chiens de Fo et de dragons en relief. L'un avec restauration sur le col.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #37

    “Stenterello” & “Pantalone”. Twee carnavalsfiguren van meerkleurig Italiaans aardewerk. Gesigneerd en gemerkt.

    Stenterello & Pantalone. Deux personnages de carnaval en poterie italienne multicolore. Signé et marqué.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #537

    Een vaasje van Nanking aardewerk met meerkleurig decor van krijgers.

    Un vase en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #23
    Hispania

    Een Yorkshire Terriër van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfers aan drie pootjes.

    Un Yorkshire Terrier en faïence multicolore. Marqué en bas. Petits éclats sur trois pattes.
    No longer available
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #337

    Een art deco vaas van van wit crackleware.

    Un vase art deco en craquelé blanc.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #563
    Reinhold Merkelbach, Grenzhausen

    Een Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.

    Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #568

    Een paar lelievormige vaasjes van meerkleurig aardewerk. Gaaf.

    Une paire de vases en forme de lys en faïence multicolore. Intacts.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #208

    Een grote dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd door de decorateur.

    Un grand vase à couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas et signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #248

    Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.

    Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #543
    Villeroy & Boch, Bonn

    Een driedelig kaststelletje van aardewerk met blauw op witte landschapsdecors in cartouches op achtergrond van driehoekjes in Flamant bleu. Onderaan gemerkt.

    Une garniture trois pièces en faïence à décors de paysages bleu sur blanc dans des cartouches sur fond de triangles en Flamant bleu. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 28 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #287

    Een lot messing, bestaande uit twee olielampjes en acht kandelaars, waarbij drie paar.

    Un lot de laiton, composé de deux lampes à huile et de huit bougeoirs, dont trois paires.
    No longer available
    Dim. h: 19 - 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #290

    Paar hoekstoeltjes van eikenhout.

    Paire de chaises d'angle en chêne.
    No longer available
    Dim. H:72cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #378

    Ronde voorraaddoos van beschilderd hout met roodbruine tinten. Swatvallei, Pakistan. Kleine letsels en slijtage.

    Boîte de rangement ronde en bois peint avec des tons brun rougeâtre. Vallée de Swat, Pakistan. Blessures et usure mineures.
    No longer available
    Dim. Ø 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #326

    Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een levensboom in het decor.

    Un tapis oriental en laine noué à la main avec un arbre de vie dans le décor.
    No longer available
    Dim. 133 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #295

    Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)

    Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)
    No longer available
    Dim. 15x10cm & 35x25cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #214

    “De paardenkoets”. Olieverf op doek.

    La calèche. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 47 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #356

    Een handgeweven wandtapijt met landschapdecor. Wol.

    Une tapisserie tissée à la main avec un décor paysager. Laine.
    No longer available
    Dim. 185 x 132 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #462
    Lode Verhoeven

    Een schouwspiegel met bovenaan een hoevezicht, olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Miroir de cheminée avec vue sur la ferme en haut, huile sur panneau. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 75x145cm 45x60cm(Schilderij)
    Estimate: € 75 / 100
  • #598

    Een bijzetmeubeltje van gesculpteerd notenhout. Louis XV stijl.

    Table d’appoint en bois de noyer sculpté. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #532
    Piet Smolders

    “Meisje met hoed”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Fille avec un chapeau". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #14

    “Bowl and spoon”. Een foto. Draagt handtekening (toeschrijving?) ‘Man Ray’ (Emmanuel Radnitsky).

    Bol et cuillère. Une photo. Signé (attribution ?) 'Man Ray' (Emmanuel Radnitsky).
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #108

    Een vaas van meerkleurig glaspasta met geëtst landschapsdecor en in messingen montuur. Stijl Gallé.

    Un vase en pâte de verre multicolore à décor de paysage gravé et dans une monture en laiton. Style Gallé.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More