Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot blauw en wit aardewerk en porselein, bestaande uit twee Delftse tegels, twee verschillende kommetjes met onderbordjes en twee schoteltjes.
Een lot blauw en wit aardewerk en porselein, bestaande uit twee Delftse tegels, twee verschillende kommetjes met onderbordjes en twee schoteltjes.
Een lot blauw en wit aardewerk en porselein, bestaande uit twee Delftse tegels, twee verschillende kommetjes met onderbordjes en twee schoteltjes.
Een lot blauw en wit aardewerk en porselein, bestaande uit twee Delftse tegels, twee verschillende kommetjes met onderbordjes en twee schoteltjes.

Een lot blauw en wit aardewerk en porselein, bestaande uit twee Delftse tegels, twee verschillende kommetjes met onderbordjes en twee schoteltjes.

Lot de faïences bleues et blanches comprenant deux carreaux de Delft, deux bols différents aux soucoupes et deux petits plats.
SKU: 0702170443.
Categories: Aardewerk, Porselein.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #443
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #535

    Een plaquette van Chinees porselein in houten lijst met een meerkleurig decor van een personage in een tuin.

    Plaquette en porcelaine de Chine au cadre en bois et à décor polychrome d’un personnage dans un jardin.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #800

    Een lot divers aardewerk bestaande uit een jardinière en twee wandvaasjes van Belgisch aardewerk, een kleine XVIIIde eeuws Delftse vaas en twee suikerpotten van zwart Hollands en Frans aardewerk.

    Lot de faïences diverses comprenant une jardinière et deux petits vases d’applique en faïence belge, un petit vase de Delft du XVIIIe siècle et deux sucriers en faïence noire hollandaise et française.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #617

    Een klokvaasje van celadonporselein. Onderaan gemerkt.

    Petit vase de forme cloche en porcelaine de couleur céladon. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #650

    Een schotel van Aritaporselein met een decor van personages en paarden.

    Plat en porcelaine d’Arita à décor de personnages et de chevaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #608

    Een paar schaaltjes van polychroom Chinees porselein met personages in het decor.

    Paire de plats en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #575

    Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Oostenrijk.

    Jardinière en forme de panier en porcelaine polychrome à décor de trois enfants grimpants et de grappes de raisins en relief. Autriche.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #588

    Een klein komfoortje van Chinees porselein met een roodborstje in het decor.

    Petit réchaud en porcelaine de Chine représentant un rouge-gorge.
    No longer available
    Dim. h 3,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #705
    Boch La Louvière

    Een art deco schaal van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Décor nummer D5470.

    Plat art déco en faïence polychrome. Marque sous la base et numéro de décor D5470.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #475

    Een vaas van meerkleurig Japans porselein, gemonteerd als schemerlamp.

    Vase en porcelaine polychrome du Japon, monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #799

    Een divers lot porselein bestaande uit twee hoornvaasjes van Brussels porselein, een kandelaar en een bol vaasje van verguld porselein en een schaal met opengewerkte rand en een handgeschilderd bloemendecor op het plat.

    Lot de porcelaines diverses comprenant deux cornets en porcelaine de Bruxelles, un candélabre et un petit vase sphérique en porcelaine dorée, ainsi qu’un plat à aile ajourée et à décor de fleurs peintes à la main sur le creux.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #735
    Iznik

    Een aardewerken vaas met bloem en vogeldecor. Iran.

    Vase en grès décoré d’une fleur et d’oiseaux. Iran.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #207

    “Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.

    “Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #560

    Een paar vazen van Imariporselein.

    Paire de vases en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 190 / 220
  • #743

    Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een tulpendecor.

    Vase art déco en faïence polychrome à décor de tulipes.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #640

    Een schotel van Kutaniporselein met een decor van musicerende geisha’s.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor de geisha musiciennes.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #652

    Een zeshoekige polychrome schaal van Chinees porselein met watertafereel.

    Plat hexagonal en porcelaine de Chine à décor polychrome lacustre.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #660

    Een lot van Naams aardewerk, bestaande uit een theepotje, suikerpotje en een roompotje.

    Lot de faïences de Namur, comprenant une théière, un sucrier et un crémier.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #645

    Een schotel van Kutaniporselein met decors van vogels en bloeiende struiken in acht ronde uitsparingen.

    Plat en porcelaine de Kutani à décor d’oiseaux et d’arbustes en fleurs dans huit cartouches rondes.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #809

    Een servies van monochroom wit porselein met meerkleurig bloemendecor en vergulde details. Bestaande uit een koffiepot, een melkkannetje, een suikerpot, zes dessertbordjes, 16 kopjes en onderschoteltjes waarvan er zes een afwijkend model hebben.

    Service en porcelaine monochrome à décor polychrome de fleurs aux détails dorés. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, six assiettes à dessert, 16 tasses et soucoupes dont six de modèle légèrement différent. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #795

    Een lot meerkleurig aardewerk bestaande uit een zigeunerkoppel, drie vissers en een vissersvrouw en een tabakspot in de vorm van een hoofd.

    Lot de faïences polychromes comprenant un couple de tziganes, trois pêcheurs et une femme de pêcheur et un pot à tabac en forme de tête humaine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #745

    Een blauw en witte Delftse vaas met merk L.V.S. met een decor van bloemen en putti.

    Vase en faïence bleue et blanche de Delft avec la marque L.V.S. à décor de fleurs et de putti.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #589

    Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #593

    Een grote Chinese vaas in blauw en wit porselein met hertenkoppen als handvaten.

    Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc aux têtes de cerf comme anses.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #530
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.

    “Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #148

    Een schouwpendule in Lodewijk-XV-stijl van roodgelakt hout en geel koper. We voegen er twee geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten aan toe.

    Pendule murale de style Louis XV en bois laqué rouge et laiton. Nous ajoutons deux candélabres en laiton à cinq lumières.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #434
    Antoine De Loose

    “Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nu assis”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #286

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 360 x 255 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #468

    Twee maatscheppen en een houten vijzel. Indisch werk.

    Deux mesures et un mortier en bois. Travail indien.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #95

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,46 ct.
    No longer available
    Dim. 4,12 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #71
    Burago

    Een model van een Citroën Traction Avant. In oorspronkelijke verpakking.

    Modèle d’une Citroën Traction Avant. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #606

    Een maanvormig eikenhouten consoletafeltje met twee scharnierende schuiven. Lodewijk XVIde stijl.

    Console en demi-lune en chêne. Deux tiroirs à charnières. Style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 160
  • #96

    Een kastje van gesculpteerd eikenhout met twee gevitreerde deurtjes.

    Petit meuble en chêne sculpté ouvrant à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. h: 148 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #675

    Een lot geweven textiel uit Guatemala, Peru en Bolivië met sjaals, een poncho, kussenslopen, doeken enz. 19 stuks.

    Lot de tissus de Guatemala, Pérou, Bolivie comprenant des châles, un poncho, des taies, des chiffons etc. 19 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #498

    Twee Chinese doosjes van gesculpteerd hout met personages in de decors.

    Deux petites boîtes chinoises en bois sculpté à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #92

    Twee pastels met zichten op de Antwerpse haven. Gesigneerd Deligière (?). Begin XXste eeuw.

    Deux pastels aux vues du port d’Anvers. Signés Deligière (?). Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 27 x 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #3

    “Koningin Josephine van Zweden”. Een handgeschilderd miniatuur. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Reine Joséphine de Suède”. Miniature peinte à la main. Signée. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 6 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More