#461Louis Wachters. “Lodewijk Van Boeckel”. Ed. Davidfonds, 1942.
Louis Wachters. “Lodewijk Van Boeckel”. Ed. Davidsfonds, 1942.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#433Een lot kristal, bestaande uit een kleurloze vaas met tinnen monturen, een blauwe vaas, een blauwe asbak, een rode pul en een deels gesatineerd kleurloos vaasje.
Un lot de cristal, comprenant un vase incolore et montures en laiton, un vase bleu, un cendrier bleu, une chope rouge et un vase partiellement satiné et incolore.No longer availableDim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#76Een paar gebeeldhouwd notenhouten armstoelen, bekleed met tapisserie.
Paire de fauteuils en noyer sculpté recouverts de tapisserie.No longer availableDim. H: 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#366Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. H: 250 cmEstimate: € 80 / 100 -
#313Een grote bolle schenkkan van aardewerk met een reliëfdecor van Franse lelies op rode achtergrond.
Une grande verseuse sphérique en faïence à décor en relief de lys français sur le fond.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#759P.V.H.“Mechanische Hand met Roos”. Litho. Gemonogrammeerd, gedateerd 1969, genummerd 2/25 en E.A.
“Main mécanique et rose”. Litho. Monogrammée, datée 1969, numérotée 2/25 et E.A.No longer availableDim. 32 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#798Een houten plantenstaander. Begin XXe eeuw.
#25Pazuki LondonTwee verschillende sjaals van wol rayon, mohair, leder en zijde waarvan één met borduursel.
Deux châles différent en laine, rayon, mohair, cuir et soie dont un brodé.No longer availableDim. 150 x 13 en 140 x 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#106Een paar gebeeldhouwd eikenhouten armstoelen in Louis XIII-stijl, bekleed met naaldwerk. Sporen van verguldsel.
#674Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80