Similar lots by type
-
#42
“Visions of the first Americans”. Een boek met foto’s van Edward S. Curtis met tekst van Don Gulbransen. Chartwell books Inc, 2006.
"Visions of the first Americans". Un livre avec des photographies de Edward S. Curtis et texte de Don Gulbransen. Chartwell books Inc, 2006.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#63
“Choix d’inscriptions et Monuments funéraires de la ville de Malines et de ses environs”. Ang. Van den Eynde. Ed. J. F. Gilis. Mechelen, 1856. Op 75 exemplaren.
"Choix d'inscriptions et Monuments funéraires de la ville de Malines et de ses environs". Ang. Van den Eynde. Ed. J.F. Gilis. Malines, 1856. Sur 75 exemplaires.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#249Jan Cockx
“Boot op de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau sur l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#400Renée KempenPeriod: 1914 - 2002
“Kustzicht met boten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#277
Een koets van meerkleurig Saksisch porselein. Apocrief gemerkt: Rauenstein.
Un carrosse en porcelaine de Saxe. Marque apocryphe: Rauenstein.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#71
Een dubbele inktpot van meerkleurig aardewerk. Aan de zijkanten versierd met een vrouwenhoofd. De recipiënten en het montuur rond de voet van tin. Onderaan gemerkt H. V. Mogelijk Gien, XIXe eeuw.
Un double encrier en faïence polychrome. les cotés sont décorés de têtes de femme. Les récipients et montures sont en étain. Marque H.V. à la base. Possiblement Gien, XIXe siècle.No longer availableDim. b: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#465
Een hoogreliëf van plaaster naar de klassieke oudheid.
Un relief en plâtre.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 60 / 80 -
#297
Een mechanische decanteerhouder van messing en hout.
Un décanteur mécanique en bois et laiton.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#516
Een tweedeurskastje in Chinese lak, versierd met personages van pietra dura.
Une petite armoire à deux portes , laque chinoise, décor de personnages pierre dura.No longer availableDim. 110 x 79 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#782
Een grote messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Grand candélabre en laiton, monté en lampe.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 50 / 70 -
#373
Een lot van vijf klokjes.
Un lot de cinq horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#79
“Heidezicht”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven aan Jef Louis Van Leemputten.
"Vue sur la lande". Huile sur carton. Attribué à Jef Louis Van Leemputten au dos.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#250
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale saffier van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’un saphir central de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 6,44 gEstimate: € 900 / 1000 -
#357
Een designvaas en een karaf met verzilverde montuur, resp. roze en blauw gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.
Un vase design et une carafe avec une monture en argent, rose et bleu dans la masse. Le vase est signé Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 14 & 41 cmEstimate: € 40 / 50