Similar lots by type
-
#362
“Maria an der Mauer”. Een oude gravure naar een werk van Albrecht Dürer. Gemonogrameerd en gedateerd 1514 binnen de plaat.
”Maria an der Mauer”. Une gravure ancienne d’après une oeuvre par Albrecht Dürer. Porte un monogramme et datée 1514 dans la planche.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#827
“Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Vier delen. Brussel, 1853. Eén lederen band beschadigd.
“Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Quatre volumes. Bruxelles, 1853. Une reliure est endommagée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#694Edward Ben AvramPeriod: °1941
“De ladder naar het paradijs”. Gesigneerd en genummerd 22/250 buiten de plaat.
”L'échelle vers le paradis”. Signé et numéroté 22/250 hors planche.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 100 / 160 -
#830
“L’Illustration”. Een lot van tien gebundelde jaaruitgaven van 1890 tot en met 1899, telkens in twee delen. 1893 deel I & 1894 deel II ontbreken. 18 stuks.
”L’Illustration”. Un lot de dix annuaires de 1890 à 1899, chaque fois en deux parties. Il manque les suivants: 1893 partie I et 1894 partie 88. 18 pièces.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#840
“Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Zeven gebundelde jaaruitgaven uit de tweede serie: 1897; 1900; 1903; 1907; 1910; 1912 & 1914. Sommige ruggen gelost.
”Journal des voyages et des aventures de terre et de mer”. Sept annuaires de la deuxième série: 1897;1900;1903; 1907; 1910;1912 & 1914. Quelques couvertures sont détachées.No longer availableEstimate: € 350 / 500 -
#449
“The Beatles solo”. Vier delen in stofhoes. Ed. Librero, 2013.
”The Beatles solo”. Quatre volumes, couvertures en tissu. Ed. Librero, 2013.No longer availableEstimate: € 42 / 48 -
#682Esther Arad-PerezPeriod: 1921 - 2005
“Vrouw in de tuin”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 132/200 buiten de plaat.
”Femme dans le jardin”. Une lithographie. Signée et numérotée 132/200 hors planche.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#564Toyohara ChikanobuPeriod: 1838 - 1912
“Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.
”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200 / 260 -
#763
Drie missalen, waarbij één uit 1880 met kaft van gesculpteerd ivoor, één uit 1856 met leder en een zilveren sluiting en een derde uit 1896 in leder.
Trois XXXX, dont une de 1880 avec couverture en ivoire sculptée, une de 1856 avec couverture en cuir et fermeture en argent et une troisième de 1896 avec couverture en cuir.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#841Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Kempische hoeve”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50
”Fermette de Campine”. Une eau-forte. Signée dans et hors planche et numérotée 7/50.No longer availableDim. 6 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#843Elisée Reclus
“Nouvelle géographique universelle”. Elisée Reclus. Ed. Hachette et Cie. Paris, 1876 - 1894. Deel XIV & XX ontbreken.
”L’Illustration”. Ed. Le Chevalier et Cie. Paris, 1876-1894. Partie XIV et XX sont manquants.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 450 / 650 -
#844
Een lot boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.- “Het bezielde landschap”. P. Bonnechere.- “Tuinen van Leden”. P. Hill- “Architecturale gehelen in het Brussels gewest”. Christian Spapens- Grondbeginselen van de geschiedenis der bouwkunst”. A. Van Houcke.- Valentin Vaerwyck”. F. De Smet- “Herman Wouters glazenier”.- “Horta. Van Art nouveau tot modernisme”. F. Aubry- “Cornelis Floris”. H. Devisscher- “Hans Vredeman de Vries en de renaissance”. H. Borggrefe.- “Tot cier(..)
Un lot de livres portant sur l’architecture et l’architecture de jardin.- “Het bezielde landschap”. P. Bonnechere.- “Tuinen van Leden”. P. Hill- “Architecturale gehelen in het Brussels gewest”. Christian Spapens- Grondbeginselen van de geschiedenis der bouwkunst”. A. Van Houcke.- Valentin Vaerwyck”. F. De Smet- “Herman Wouters glazenier”.- “Horta. Van Art nouveau tot modernisme”. F. Aubry- “Cornelis Floris”. H. Devisscher- “Hans Vredeman de Vries en de renaissance”. H. Borggrefe.- “Tot(..)No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#322
Een reeks van elf Franstalige uitgaven van verhalen van Jules Vernes. Ed. Hetzel, Parijs. Eind XIXe eeuw. We voegen er een uitgave van ‘Le magasin d’education & de recreation’ uit 1897, uitgegeven bij Lebeque te Brussel aan toe.
Une série de onze éditions en français des histoires par Jules Verne. Ed. Hetzel, Paris. Fin XIXième siècle. Nous ajoutons une édition de ‘Le magasin d’éducation & de recréation’, 1897, parution chez Lebeque, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 55 / 75 -
#692
“Luchtballon”. Een lithografie. Gemonogrammeerd en genummerd 36/500 buiten de plaat. Belgische school.
”Montgolfière”. Une lithographie. Porte un monogramme et numérotée 36/500 hors planche. Ecole Belge.No longer availableDim. 62 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#834
“L’Illustration” Ed. Le Chevalier et Cie. Paris. Een lot gebundelde jaaruitgaven: 1850 deel I; 1857 delen I & II; 1858 delen I & II, 1859 delen I & II. 7 stuks.
“L’Illustration” Ed. Le Chevalier et Cie. Paris”. Un lot d’annuaires : 1850 partie I; 1857 parties I & II; 1858 parties I & II; 1859 parties I & II. 7 pièces.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 300 / 400 -
#822
Een lot Duitstalige lectuur:- Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer- Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931.- “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)
Een lot de lecture Allemander:- Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953- Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer- Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931.- “Reise um die Erde”. Vingt éditions.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#344
Een lot boeken, bestaande uit negen chromo-albums, twee delen met gebundelde uitgaves van de Zondagsvriend en een album met oude postkaarten.
Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#654
“L’Evêché et l’Etat de Liège”. Een oude kaart van Tobie Conrad Lotter, geograaf te Augsburg. Een ingekleurde kopergravure. XVIIIe eeuw. Kaart geplooid.
”L’Evêche et l’Etat de Liège”. Une carte ancienne par Tobie Conrad Lotter, géographe à Augsburg. Une gravure sur cuivre en couleurs. XVIIIième siècle. Carte pliée.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#838
Een lot kunstboeken met betrekking tot Antwerpen, Brugge, ...- “De gouden eeuw van Antwerpen”. L. Voet.- “Brugge. Duizend jaar kunst”. V. Vermeersch. Mercatorfonds.- “Vlaanderen en Engeland”. K. Murray. Mercatorfonds.- “Antoon van Dyck en de prentkunst”. C. Defour. - “Het licht van de natuur”. M. Royalton - Kisch.- “Van Dyck”. Ch. Brown.
Un lot de livres en relation avec Anvers, Bruges, …- “De gouden eeuw van Antwerpen”. L. Voet.- “Brugge. Duizend jaar kunst”. V. Vermeersch. Mercatorfonds.- “Vlaanderen en Engeland”. K. Murray. Mercatorfonds.- “Antoon van Dyck en de prentkunst”. C. Defour.- “Het licht van de natuur”. M. Royalton - Kisch.- “Van Dyck”. Ch. Brown.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#418
“Motorklassiekers” en “Het grote motorenboek”. Twee boeken. 1995, 1983.
”Motorklassiekers” et “ Het grote motorenboek”. Deux livres. 1995 et 1983.No longer availableEstimate: € 22 / 28 -
#393
“Groot kerkelyk toneel des Hertogdoms Brabant”. Uitgegeven bij Christiaan van Lom te ‘s Graavenhaege in 1727. Verrijkt met meerdere grote kopergravures. Later opnieuw in leder ingebonden.
”Groot kerkelyk toneel des Hertogdoms brabant”. Ed. Christiaan van Lom, ‘s Graavenhaege, 1727. Enrichi avec plusieurs grandes gravures en cuivre. Reliure en cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#837Manzi, Joyant & Cie, Paris
“Le Théâtre, Revue Bimensuelle Illustrée”. Een reeks gebundelde jaaruitgaven: 1898 deel I; 1900 deel II; 1903, 1906, 1907, 1908, 1909, 1912, 1913 delen I & II; 1914-’20 deel II. 17 stuks.
”Le Théâtre, Revue Bimensuelle illustrée”; Une série d’annuaires: 1898 partie I; 1900 partie II; 1903,1906,1907,1908,1909,1912 et 1913 parties I et II; 1914 à 1920 parties II. 17 pièces.No longer availableEstimate: € 500 / 700 -
#364
Een reeks van drie lithografieën naar werken van Ensor.
Une série de trois lithographies d’après des oeuvres par Ensor.No longer availableDim. 17 x 13 & 17 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#391
“Den wech des eeuwich leevens”. Antonius Sucquet. Met gravures van Boëtius à Bolswert. Uitgegeven bij Hendrick Aertssens. Antwerpen, 1622. Later opnieuw in leder gebonden.
”Den wech des eeuwich leevens”. Antonius Sucquet. Gravures de Boëtius , Bolswert.No longer availableEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#238
Een Russische wandelstok met een handgreep van geniëlleerd vermeil. XIXe eeuw.
Une canne russe à manche en vermeil niélé. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#701
Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200 / 240 -
#416
Een gefineerd nachtkastje in Georgian stijl met een deur onder een lade. Randslijtage.
Table de chevet en placage de style Georgian. Ouvrant à une porte et un tiroir. Quelques usures.No longer availableDim. 73 x 46 x 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#559
Een damesportret uit het begin van de XIXde eeuw. Olieverf op doek.
Un portait de femme, début XIXième siècle. Huile sur toile.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 120 / 200 -
#611
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#241
Een zwartgelakte houten wandelstok met een verzilverde handgreep in de vorm van twee vrouwelijke naakten.
Une canne en bois laqué noir à manche argenté représentant deux nus féminins.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#435
Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#500
Twee paarden van gepolychromeerd hout. Chinees werk, nar de T’angdynastie.
Deux chevaux en bois polychrome. Travail chinois. D’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 79; l: 84 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#196
Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.
Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.No longer availableDim. 183 x 142 x 36 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#25
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant prinsessen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants princesse ayant un poids total de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#273
Een Italiaans glazen lotelingenstok met blauwe lijnen binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes bleues à l’intérieur et une ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 35 / 45 -
#503
Een Chinese bloempot op sokkel.
Un pot à fleurs chinois sur socle.No longer availableDim. Ø 29,50 cmEstimate: € 130 / 150