Other lots in this auction
-
#60
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 250/350 -
#424Marcel Hess
“Le Lion à St-Cloud”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Le Lion à St-Cloud”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#421Florent Hofinger, Brussel
Een dwarsfluit.
Une flûte traversière.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 40/60 -
#261
Een liggende dame in XVIIIe eeuwse klederdracht van meerkleurig en verguld porselein. Kleine schade aan de jurk.
Femme couchée du XVIIIe siècle en porcelaine polychrome et dorée. Petit dégât à la jupe.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100/160 -
#661
Een ronde schotel van polychroom Chinees porselein met decor van kostbaarheden. Einde XIXde eeuw.
Plat rond en porcelaine de Chine polychrome à décor d’objets précieux. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 120/200 -
#12Kurt Peiser
“Dokske” en “Tobber”. Een paar etsen van een hond en een kat. Binnen de plaat gesigneerd.
“Dokske” et “Tobber”. Paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées dans les planches.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 50/80 -
#757
Een paar vuurbokken van gietijzer en messing.
Paire de chenets en laiton et fonte.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#295
Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en 2 ct.
Bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et 2 ct.No longer availableDim. 16,36 gEstimate: € 500/600 -
#348Porcelaine d’Auteuil, Paris
Een reeks van zes jachtborden met verschillende decors op het plat naar ontwerp van Jacques Lobjoy. Onderaan gemerkt.
Suite six assiettes à gibier aux décors différents d’après Jacques Lobjoy. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#312
Twee XVIIIe eeuwse aardewerken schotels, waarbij een Franse met een vogel in het plat en een Delftse met Chinees decor. De tweede gemerkt en met randschilfer.
Deux plats en faïence du XVIIIe siècle dont un français décoré d’un oiseau, l’autre de Delft à décor Chinois. Avec marques et avec un éclat.No longer availableDim. Ø: 30 & 31 cmEstimate: € 80/120 -
#668
“Leeuwenkop”. Gesculpteerd notenhouten wandornament.
“Tête de lion”. Ornement mural en noyer sculpté.No longer availableDim. 32 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#696
Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
Tapis Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 176 cmEstimate: € 40/50