Similar lots by type
-
#730
“Geschiedenis van Antwerpen”. Floris Prins. Nieuwe uitgave van de oorspronkelijke tekst van 1927 - 1948. Ed. Kultuur en Beschaving. Brussel, 1977. In negen delen.
”Geschiedenis van Antwerpen”; Floris Prins. Nouvelle édition du texte original de 1927 -1948. Ed. Kultuur en Beschaving.Bruxelles, 1977. En neuf volumes.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#772
“Frits van den Berghe”. Emile Langui. Ed. Mercatorfonds, 1968.
“Frits van den Berghe”. Emile Langui. Ed. Mercatorfonds, 1968.No longer availableEstimate: € 22/26 -
#735
Een lot van tien boeken met verschillende thema’s:- “De grote veldslagen”. - Cyril Falls. Ed. Amsterdam boek. - “Les maîtres de la peinture mondiale”.- “The complete Pirelli calendars”. Ed. Thames & Hudson, 2007. - “Luister van de Belgische munten”. Jos Philippen. Ed. Europa 1975.- “Inspiring interiors”. Piet Swimberghe. Ed. Lannoo, 2013.- “Stars of the screen”. Don Macpherson, Julie Wench & Louise Brody. Ed. Conran Octopus, 1990.- “Wijn en kaas van Europa”. Ed Spectrum, 1977.- “De stad (..)
Un lot de dix livres au sujets divers:- “De grote veldslagen”. - Cyril Falls. Ed. Amsterdam livre.- “Les maîtres de la peinture mondiale”.- “The complete Pirelli calendars”. Ed. Thames & Hudson, 2007.- “Luister van de Belgische munten”. Jos Philippen. Ed. Europa 1975.- “Inspiring interiors”. Piet Swimberghe. Ed. Lannoo, 2013.- “Stars of the screen”. Don Macpherson, Julie Wench & Louise Brody. Ed. Conran Octopus, 1990.- “Wijn en kaas van Europa”. Ed Spectrum, 1977.- “De stad Antwerpen”. 1(..)No longer availableEstimate: € 50/80 -
#412
“Ethnic jewelery from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. The Pepin Press. Amsterdam, 2008.
”Ethnic jewelry from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. the Pepin Press. Amsterdam, 2008.No longer availableEstimate: € 22/26 -
#781
“Georg Jensen reflections”. Twee mooi geïllustreerde catalogi. Rizzoli New York, 2014.
”Georg Jensen reflections”. Deux catalogues joliment illustrés. Rizzoli New York, 2014.No longer availableDim. 36 x 29 cmEstimate: € 25/40 -
#39
“The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Een uitgave met 38 houtgravures. Ed. Arundel Society, 1860. Eén gescheurde pagina.
”The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Une édition avec 38 gravures sur bois. Ed. Arundel Society, 1860. Une page déchirée.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#351
Een lot van elf bindingen met tijdschriften: ‘Ons Volkske’, ‘Kuifje’ & ‘Snoek’.
Un lot de onze reliures de magazines: ‘Ons Volkske’, ‘Kuifje ‘ & ‘Snoek’.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#363
Een lot van negen XIXe eeuwse boeken met betrekking tot het recht en de maatschappij. Nederlands- en Franstalig.
Un lot de neuf livres du XIXième siècle en relation avec le droit de la société. En Néerlandais et Français.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#177
“Biblia sacra”. Een oude Leuvense bijbel uit 1740 in lederen kaft. Met talrijke oude gravures. Kaft in slechte staat.
”Biblia sacra”. Une ancienne Bible datant de 1740 avec une couverture en cuir. Contenant des gravures anciennes. Couverture en mauvais état.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#762
“Grote mineralen encyclopedie” Rudolf Dud’a & Lubos Rejl. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1993.
“Grote mineralen encyclopedie” Rudolf Dud’a & Lubos Rejl. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1993.No longer availableEstimate: € 22/26 -
#347
“Histoire Romaine depuis la fondation de Rome”. 20 delen met fraaie uitvouwbare gravures. XVIIIe eeuw.
”Histoire Romaine depuis la fondation de Rome”. 20 volumes avec gravures dépliantes.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#523
Een bronzen hoofd van Indische god “Lord Shiva”
Une tête en bronze du dieu Indien “Lord Shiva”.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#490
Een lot van vijf borden van Imariporselein.
Un lot de cinq assiettes en porcelaine Imari.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#297Vidal
“Het genot”. Een beeld van zamak op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Le plaisir”. Une statue en régule sur socle en marbre noir. Porte une signature.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#440
Een wandklokje van porselein van Herend.
Une pendule murale en porcelaine de Herend.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20/40 -
#497
Een Afrikaanse man van ivoor.
Un homme en ivoire africaine.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 80/100 -
#757
Een art deco vaas van deels gesatineerd blauw glas, versierd met twee papegaaien.
Un vase Art Déco partiellement en verre bleu satiné, décoration de deux perroquets.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 55/65 -
#627
Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotisch decor met naakten in een bordeel. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique aux nus dans un bordel. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 120/200 -
#709Roel Slabbinck
“Ink is the link.” Ets, genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”Ink is the link”. Une eau-forte, numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 25/35 -
#787Schirnding, Bavaria
Een art deco schotel met een roos in het decor. Gesigneerd ‘Feonari’.
Un plat Art Déco avec une rose dans le décor. Porte la signature: ‘Feonari’.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 24/28 -
#242John Condé
“Mrs. Fitzherbert.” Kleurengravure.
”Mrs. Fitzherbert”. Une gravure en couleurs.No longer availableDim. 39 x 31 cmEstimate: € 30/50 -
#55
Vier verschillende 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Quatre bagues en or jaune 18 ct serties de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 7,16 gEstimate: € 80 /120 -
#773
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Decor no. 2940.
Un vase Art Déco en faïence polychrome au décor fleuri. Marque sous la base. Décor n° 2940.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40