#367Een lot kunstboeken:- “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds.- “Flandre et Portugal”. Ed. Mercatorfonds.- “Vlaamse kunst”. Ed. Mercatorfonds.- “Rembrandt”. Ed. Icob.- “Leon De Smet”. Ed. Lannoo.- “De Nederlanden”. Ed. Heideland.- “Van Gogh en zijn tijdsgenoten”. Atrium.- “Goya”. Ed. Koninklijke Musea voor Schone Kunsten.- “Goya”. Ed. Heideland - Orbis.- Ed. H.J.W. Becht ‘Palet Serie’: “Johannes Vermeer”; “Cornelis Troost” & “Jan Steen”.
#441Twee boeken met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog:- “Het Oostfront”. Will Fowler. Ed. Amber books. London, 2001.- “De hel van Stalingrad”. Stephen Walsh. Ed Amber books. London, 2000.
#438“Singelberg. Het kasteel & het land van Beveren”. Ed. Lannoo. Tielt, 2007.
#357Een lot kunstboeken:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. Jaaroverzicht in twee delen. - “African Art”. Ed. Jaca Book.- “Christie’s Review of the year 1998”.- “La grande histoire de la peinture”. Ed. Skira.- “Kunstgeschichte”. Ed. Holle.- “Goya - Prophet der Moderne”. Ed. Dumont.- “Flandern - Das Germanische Volksgeschicht”. Ed. Gauverlag Bayreuth. 1942.- “Picasso”. Ed. Droemersche Verlagsanstalt. 1956.
Un lot de livres d’Art:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. Revue annuelle en deux volumes.- “African Art”. Ed. Jaca Book.- “Christie’s Review of the year 1998”.- “La grande histoire de la peinture”. Ed. Skira.- “Kunstgeschichte”. Ed. Holle.- “Goya - Prophet der Moderne”. Ed. Dumont.- “Flandern - Das Germanische Volksgeschicht”. Ed. Gauverlag Bayreuth. 1942.- “Picasso”. Ed. Droemersche Verlagsanstalt. 1956.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#894Een lot boeken, uitgegeven door de ASLK:- Indië - Geschiedenis en cultuur.- China en het verre Oosten.- Dag, België.- De animatiefilm.- De natuuratlas.- Geschiedenis van de techniek.- Zwart Afrika.- Noord-Amerika.- Latijns-Amerika.- Oceanië.- Precolumbiaans Amerika.
#897Zes boeken, uitgegeven door ASLK als ‘Prijs van de Spaarkas’:- Westerse kunst, van de catacomben tot het einde van de 15e eeuw.- Antieke kunst.- De voorgeschiedenis van Europa.- Westerse kunst van de XVIe tot en met de XXe eeuw.- Renaissance, barok en rococo in Europa.
”’s Lands Glorie”. Quatre albums chromo, Historia. Complet et en bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 50
#421Een paar zittende honden van Staffordshire-aardewerk.
Une paire de chiens assis, faïence Staffordshire.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#563Een Birmaanse poppenkastpop.
Un guignol de Birmanie.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#472“Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Larkhoff.
#281Een groot en een klein gefineerd houten kistje, waarbij het groot met messing en het klein met parelmoer.
Un grand et petit coffret en bois de placage, le grand avec nacre et le petit avec laiton.No longer availableDim. b: 63 & 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#606Een klein Chinees ladenkastje met meerkleurige bloemendecors.
#186Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
#119Jacques Ducrot“Zicht op Binche”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
”Vua à Binche”. Huile sur panneau. Signé et daté 1945.No longer availableDim. 48 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#137Royal Doulton, EnglandEen aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence, décor de fleurs polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 140 / 160 -
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180 / 200