#614Philips
Een oude staande radio in kast van metaal en bakeliet.
#660
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#1Lladro
Een polychroom porseleinen beeld van een duif in vlucht.
Statuette en porcelaine polychrome représentant un pigeon volant.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 80/120 -
#524
“Dames op een dansfeest”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Dames au bal”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 37,5 x 37,5 cmEstimate: € 150/200 -
#767Val Saint-Lambert e.a.
Vier stuks kristal, in de massa rood gekleurd.
#812
Een lot van vier koperen waterketels.
#782
Een antieke metalen dubbele vogelkooi.
#600
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 413 x 288 cmEstimate: € 300/400 -
#386
Een antieke houten kolenbak met koperbeslag en met schep.
#294Vandenhoudt
“Oorlogstafereel”. Een pyrogravure. Gesigneerd en gedateerd 1942.
“Scène de guerre”. Pyrogravure. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 110 x 37 cmEstimate: € 100/150 -
#801
Een Venetiaanse spiegel van geslepen en gegraveerd glas.
Miroir vénitien en verre taillé et gravé.No longer availableDim. 115 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#463
Een lot gesculpteerd ivoor uit de eerste helft van de XXe eeuw, bestaande uit drie vaasjes, twee beeldjes, twee servetringen en een halssnoer.
Lot d’ivoires sculptés de la première moitié du XXe siècle comprenant trois petits vases, deux statuettes, deux anneaux à serviettes et un collier.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 100/120