#707Een antieke pop met porseleinen hoofd. Zwart-bruine ogen. Oosterse kleding. Gemerkt S.F.B.J. Paris en genummerd.
#690Een klein bureautje met twee kleine gevitreerde deurtjes. Jaren ‘20.
#40212 diverse beeldjes van monochroom wit biscuit. Diverse merken. Begin XXste eeuw.
Douze différentes statuettes en biscuit monochrome blanc. Marques divers. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100 / 150 -
#281Een kopie naar een XIVe eeuws Byzantijns icoon met een 925‰ zilveren riza.
#508“Garuda met vuist in de bek van een serpent.” Gesculpteerd houten beeld. Singapore.
#236Een Transition commode met drie geäccoleerde laden, sober versierd met ingelegde motieven.
#782Een antieke metalen dubbele vogelkooi.
#616HereEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#660Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
Deux estampes de chasse anglaises dont une lithographie et une eau-forte colorée.No longer availableDim. 39 x 47 & 15 x 23 cmEstimate: € 40 / 60