Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met gouden details, waarvan een groen, een blauwe en een goudkleurige.

Een lot Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met gouden details, waarvan een groen, een blauwe en een goudkleurige.

Trois vases en verre de Boom, dont un en vert, un en bleu et un doré.
Online only
SKU: 3008170119.
Category: Glaswerk.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #119
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #114

    Een lot gesatineerd glaswerk, bestaande uit een schaal en drie verschillende vazen, waarvan twee met een bladerdecor en één met bloemen.

    Un lot de verrerie satiné, comprenant une coupe et trois vases, dont deux avec un décor de feuillages et un décoré de fleurs.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #120

    Een glazen vaas op voet met een verguld en handgeschilderd decor van bloemen. Beschadigd aan de voet. We voegen er twee mondgeblazen kleurloze vaasjes aan toe.

    Vase en verre sur pied à décor doré et peint à la main aux fleurs. Dégât à la base. Nous ajoutons deux vases incolores soufflés à la bouche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 & 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173

    Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.

    Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #101
    de Vianne

    Een paar glazen lampenvoeten met een geëtst bloemendecor. Gesigneerd. Kappen manco en beschadigd bovenaan.

    Paire de pieds de lampes en verre à décor de fleurs à l’eau forte. Signés. Abat-jour manquent et accident vers le haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #14

    Polychrome glazen vaas. Purper in de massa, geel gevlekte voet.

    Vase en verre polychrome. Pourpre dans la masse, base aux taches jaunes.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 30,5 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #11

    Een vaas van bruin glas.

    Vase en verre brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #104

    Een Boomse vaas van kleurloos en verguld glas. Midden van de XXste eeuw.

    Vase en verre de Boom incolore à décoration dorée. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #158

    Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein glazen vaasje van Doyen à Havré-Ville.

    Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Doyen à Havré-Ville.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #24

    Een messingen beddenpan. Scharnierpin manco.

    Réchaud en laiton. Charnière manque.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #159

    “Warriors”. Een groep van zwartgepatineerd zamak op houten sokkel.

    “Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #165

    Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.

    Paire d’aquarelles représentant un homme et une femme à base d’un collage de timbres postes. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #5
    Junghans

    Een geelkoperen klokje, model ‘Meister’.

    Petite pendule en cuivre jaune, modèle “Meister”.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 19,5 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #70

    Een reproductie van een schilderij met een Engelse jachtscène.

    Reproduction d’une tableau représentant une scène de chasse anglaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 65 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #115

    Een lotje zilver en verzilverd metaal, bestaande uit twee wijnstoppen, een munt in een schaaltje, een verzilverd poederdoosje en een zilveren kaasschaaf.

    Petit lot d’argent et de métal argenté comprenant deux bouchons à vin, une pièce de monnaie monté dans un petit plat, une boîte à poudre argenté et une trancheuse de fromage.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #132

    Een jager van polychroom biscuit. Gemerkt in het blauw: Capodimonte. Pijp gebroken.

    Un chasseur en biscuit polychrome. Marque en bleu de Capodimonte. Pipe cassée.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #66
    Michel Depypere

    “Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.

    “Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #121

    Een theepot in de vorm van een huisje en een vaasje met druipglazuur. Beide Engels, waarbij het eerste gemerkt “Keele st. pottery Co. Ltd.”.

    Théière en forme d’une petite maison et un vase en glaçure coulée. Travail anglais. La première à la marque “Keel St. Pottery Co Ltd”.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #110

    Een lot Booms glas, bestaande uit drie verschillende kleurloze vazen met gouden details.

    Trois vases en verre de Boom, incolore et détails dorés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #9

    Een vaas van groen en blauw geslepen kristal. Schilfer aan de rand.

    Vase en cristal taillé vert et bleu. Petit éclat au bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #168

    Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.

    Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only veiling van 27 September 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 18.00 op 27 september. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More