Similar lots by type
-
#17
Een lot van rood en mauve glaswerk en kristal, bestaande uit negen vaasjes, waaronder drie XIXe eeuwse, een dekseldoos en een karafje zonder dop.
Lot de verrerie et de cristaux mauve et rouge comprenant neuf vases dont trois du XIXe siècle, une boîte et un carafon sans bouche.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 30/50 -
#128
Een lot geslepen kleurloos glas en kristal, bestaande uit drie coupes, een asbak, een bonbonnière, een hoorn, een kannetje en een kandelaar met drakendecor.
Lot de verres et de cristaux incolores comprenant trois coupes, un cendrier, une bonbonnière, une corne, une verseuse et un candélabre à décor de dragons.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/50 -
#56
Een achtdelig toiletstel van mauve glas, waarbij de flesjes met kristallen stoppen.
Garniture de toilette huit pièces en verre mauve dont des bouteilles aux bouchons en cristal.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/30 -
#18
Een lot van veertien kleine geslepen glaasjes van Grand Marnier.
Lot de quatorze gouttes taillés de Grand Marnier.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 8,5 cmEstimate: € 5/10 -
#16
Een lot glaswerk, grotendeels met handgeschilderde decors, bestaande uit een grote vaas, vier kleine vaasjes, een doosje, een flesje van Daum, een Mary Gregory kopje, een schaaltje op voet en een kruikje. XIXe en XXe eeuw.
Lot de verre pour la plupart aux décors peints à la main, comprenant un grand vase, quatre petits vases, une boîte, une bouteille de Daum, une tasse Mary Gregory, un petit plat sur piédouche et une cruche. XIXe et XXe siècles.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 40/60 -
#161
Een lot glas, bestaande uit een lampje van oranje glas, een olielamp van opaalglas en een stolp.
Lot de verres comprenant une lampe orange, une lampe à huile en opaline et une globe.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 - 36 cmEstimate: € 20/25 -
#2
Drie verschillende vaasjes van glaspasta, resp. in bruin, blauw en groen.
Trois vases en pâte de verre en brun, en bleu et en vert.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 20 cmEstimate: € 30/50 -
#103
Een lot glaswerk, bestaande uit zes verschillende vazen, een kleine drageoir zonder deksel en een kandelaar.
Lot de verrerie comprenant et six vases différents, un petit drageoir sans couvercle et un bougeoir.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 45 cmEstimate: € 25/35 -
#22
Een lot van vijf verschillende glazen vazen. De mauve beschadigd aan de basis.
Lot de cinq vases en verre. Le vase mauve accidenté à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Estimate: € 20/25 -
#19
Een lot van tien glazen voorwerpen van Murano of in de geest van, bestaande uit vazen, kommen en schaaltjes.
Lot de dix objets en verre de Murano ou dans le style, comprenant des vases, des bols et des plats.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 20/25 -
#129
Een lot van acht borden, waaronder twee met een blauw en wit decor, twee met een Chinees decor, één opengewerkt en in koperen montuur, één met bloemendecor, één van rood glas en één van glaspasta.
Lot de huit assiettes dont deux à décor bleu et blanc, deux à décor chinois, une ajourée dans une monture en cuivre, une à décor de fleurs, une en verre rouge et une en pâte de verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 30/50 -
#100
Een lot glaswerk, bestaande uit een coupe, twee ijsemmertjes, een karaf, een mandje, een olie-en azijnstelletje en een schenkkan met verzilverde montuur.
Lot de verreries comprenant une coupe, deux seaux à glace, une carafe, un panier, un huilier-vinaigrier et une verseuse à monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30/50 -
#10
Een lot blauw kristal en glaswerk, bestaande uit zes vaasjes, waarbij er twee een paar vormen, een belletje en een schaal.
Lot de cristal et de verre bleu comprenant six petit vases dont deux formant une paire, une sonnette et un plat.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 20/30 -
#104
Een lot van 31 bestekleggers van glas en kristal. Verschillende modellen.
Lot de 31 porte couteaux en verre et cristal. Différents modèles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#152
Een lot kristal en glas, bestaande uit een coupe op voet, een tafelsetje, veertien verschillende stoppen van karaffen en een vaasje van glaspasta.
Lot de cristaux et de verres comprenant une coupe sur piédouche, une garniture de table, quatorze bouchons divers de carafes et un petit vase en pâte de verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#102
Een milieu de table van glas op voet van verzilverd metaal. Omstreeks 1900. We voegen er een glazen stelletje voor peper, zout, olie, azijn en mosterd in verzilverde houder aan toe.
Milieu de table en verre sur base en métal argenté. Vers 1900. Nous ajoutons une garniture à condiments en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20/30 -
#20
Een lot glaswerk, bestaande uit twee handgeschilderde vazen, een milieu-de-table, een vaas in montuur, twee dekselvazen, een kruikje en twee bloemenvaasjes.
Lot de verrerie dont deux vases peints à la main, un milieu de table, un vase à monture, deux potiches, une cruche et deux vases aux fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#116
Twee beelden van zamak zonder sokkel.
Deux statuettes en régule sans socles.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 & 43 cmEstimate: € 60/80 -
#29
Een lot van dertien moezelglazen in verschillende uitvoeringen en twee lange glaasjes.
Lot de treize verres à moselle ainsi que deux verres flûtés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/20 -
#170
Een gevarieerd lot fotokaders van hout en messing. Enkele beschadigingen.
Lot de cadres à photographies en bois et en laiton. Quelques accidents.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 50/70 -
#176
Een lot van vier opgehoogde reproducties naar XIXe eeuwse werken. We voegen er een Japanse prent aan toe.
Lot de quatre reproductions rehaussées d’après des oeuvres du XIXe siècle. Nous ajoutons une estampe japonaise.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#168
Een lot van vijf oude poppen, waaronder één gemerkt van Schildkröte. We voegen er een pluchen hondje aan toe.
Lot de cinq poupées anciennes dont une à la marque de Schildkröte. Nous ajoutons un chien en peluche.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 30/50 -
#98
Een lot van drie verschillende cocktailshakers van verzilverd metaal, waarbij één met glazen recipiënt.
Lot de trois shakers à cocktails en métal argenté dont un à récipient en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 20 - 23 cmEstimate: € 15/20 -
#114
Een inktstelletje van blauw en wit aardewerk en koper. Inktpot manco.
Encrier en faïence bleue et blanche et cuivre. Récipient manque.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/25 -
#190
“Vrouwenfiguur met duiveltjes”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening: “Nicolas Pribyzoff” en gedateerd 1921.
“Femme aux petits diables”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: “Nicolas Pribyzoff” et la date 1921.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 42 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#69
Een sierjardinière van meerkleurig porselein in de vorm van vier spelende kindjes.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de quatre enfants jouant.No longer availableOnline onlyDim. b: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#72
Een lot van drie bronzen fazantjes en één van zamak. Drie met marmeren sokkel, waarbij één opnieuw te monteren.
Lot de trois faisans en bronze et un en régule. Trois au socle en marbre dont un à remonter.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/35 -
#90
Een lot meerkleurig biscuit, bestaande uit twee meisjes met een bal, een dame met hoed en een boerinnetje met mand.
Lot de biscuits polychromes comprenant deux petites filles et un ballon, une dame au chapeau et une paysanne au panier.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 28 cmEstimate: € 20/30 -
#187Julien Severin
“Fruitkraam”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
“Le marchand de fruits”. Eau-forte. Signée hors planche et E.A.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 16 cmEstimate: € 20/30