Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.
Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.
Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.
Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.

Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.

Lot de verre de Boom avec décorations dorées, composé d'une bonbonnière, d'une petite carafe et d'un atomiseur de parfum. Tous les trois marqués.
Dim. Ø: 11 & 20 cm
SKU: 9903210268.
Category: Glaswerk.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #268
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #349

    Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.

    Un poisson en verre de Murano bleu, blanc et incolore.
    No longer available
    Dim. (h: 31 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #299
    Luxval

    Een vaas en een pique-fleurs van amberkleurig glas. Gemerkt.

    Un vase et un pique-fleurs de verre ambré. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #284

    Een blauw glazen milieu-de-table op verzilverd metalen voet.

    Un milieu de table en verre bleu sur une base en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #405

    Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.

    Un cobra de verre vénitien coloré.
    No longer available
    Dim. (h: 73 cm)
    Estimate: € 100 / 150
  • #542
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    Voorstelling met scénes uit het leven van Krishna. Een achterglasschildering. Gesigneerd.

    Représentation avec des scènes de la vie de Krishna. Une peinture sur verre au dos. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80
    Estimate: € 180 / 240
  • #307
    Estée Lauder

    Een grote factice voor het parfum ‘White linen’.

    Une grande factice pour le parfum Lin blanc .
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #670

    Een handgemaakte driedelige bordenset van glasfusie met bijpassend vierdelig bestek.

    Un ensemble d'assiettes en fusion de verre en trois pièces faites à la main avec des couverts en quatre pièces assortis.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #392

    Een schaaltje en een vis van Deens porselein en een glazen flesje van Holmegard. De eerste twee onderaan gemerkt.

    Un plat et un poisson en porcelaine danoise et une bouteille en verre de Holmegard. Les deux premiers marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm; Ø: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #582

    Een hadgemaakte wit glazen vaas met glazuurdecor.

    Un vase en verre blanc préfabriqué avec décor en émail.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #590

    Een lot van acht roemers en berkenmeiers van groen glas.

    Un lot de huit roemers et berkenmeiers en verre vert.
    No longer available
    Estimate: € 85 / 100
  • #248

    Een opaalglazen siervaas met blauw en verguld decor.

    Un vase décoratif en verre opale à décor bleu et doré.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #431

    Een vaas van rood muranoglas met gouden inclusies.

    Un vase en verre de Murano rouge avec des inclusions d'or.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #23

    Een lot glaswerk, bestaande uit een gegoten glazen vaas van Scailmont, een groene designcoupe en een milieu de table in smeedijzeren montuur.

    lot de verrerie, composée d'un vase en verre moulé de Scailmont, d'une coupe design vert et d'un environnement de table dans un cadre en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #73

    Een vaas met opengewerkte rand van kleurloos (Luiks?) glas. Handwerk.

    Un vase à bord ajouré en verre incolore (de Liège?). Artisanat.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #362
    Rony Van de Vijver

    “Compositie”. Olieverf op drie doeken.

    Composition . Huile sur trois toiles.
    No longer available
    Dim. 105 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #24

    “Man met hoed”. Een ets. Gesigneerd “Picasso” en genummerd 12/50 buiten de plaat.

    Homme au chapeau . Une eau-forte. Signée Picasso et numérotée 12/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 6 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #515

    1 gouden munt van 100 Pond. “Conservation”. Au 900/1000. Sudan 1976. Recto: wapenschild, verso: oryx.

    1 pièce d'or de 100 livres. Conservation . Au 900/1000. Soudan 1976. Recto: armoiries, verso: oryx.
    No longer available
    Dim. (33,43 g)
    Estimate: € 2600 / 2700
  • #588

    Een aktetas, bekleed met krokodillen- en slangenleder.

    Une mallette, recouverte de cuir de crocodile et de serpent.
    No longer available
    Dim. 10 x 45 x 33 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #156

    Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.

    Suite de dix chaises de style Louis XV. Très bon état.
    No longer available
    Dim. H. 105 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #31

    Een verzilverd kruisbeeld met twee kandelaars en glazen stolp.

    Un crucifix en métal argenté avec deux chandeliers et une cloche en verre.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #225

    Een 18 K witgouden ring bezet met diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct. en een ovale robijn van +- 0,75 ct.

    Une bague en or blanc 18 K sertie de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 1,26 ct. Et un rubis ovale de + - 0,75 ct.
    No longer available
    Dim. 6,16 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #548

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met Chinese tekens op een achtergrond van vegetale motieven.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à couvercle avec des caractères chinois sur fond de motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #478

    “Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.

    “Geisha au bouquet de fleurs”. Statuette en ivoire sculpté. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 8 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #49

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek achter glas. Zonder signatuur.

    Nature morte aux roses . Huile sur toile sous verre. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 47 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #490

    1 gouden munt “Conservation”. Au 900/1000. Thailand 1974. Recto: Rama IX, verso: siantarazwaluw. Heel kleine oplage.

    1 pièce d'or Conservation . Au 900/1000. Thaïlande 1974. Recto: Rama IX, verso: aronde d’Asie. Edition très limitée.
    No longer available
    Dim. (33,43 g)
    Estimate: € 2700 / 5000
  • #164

    “Jong vrouwelijk naakt”. Een donkergepatineerd bronzen beeld naar een werk van Jozef Cantré.

    Jeune femme nue . Une statue en bronze patiné foncé d'après une œuvre de Jozef Cantré.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 650 / 700
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More