Similar lots by type
-
#600
Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.
Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#208Frans Van Immerseel
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.No longer availableDim. 165 x 194 cmEstimate: € 300/500 -
#10
Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 120/150 -
#525
Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#60Les must de Cartier
Een vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#5
Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.No longer availableDim. 65,50 gEstimate: € 50/100 -
#30
Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.
Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#375
Een lange moderne wandconsole.
Longue console moderne en bois noirci.No longer availableDim. b: 250 cmEstimate: € 100/120 -
#20
Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 40/80 -
#25
Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 80/150 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 250/350 -
#135
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550/650 -
#15
Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 120/150 -
#550
Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#480
Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#784
Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#490
Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#440
Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#90S.T. Dupont Paris
Een vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#756
Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.
Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 180/240 -
#402
Een opgezette jachttroffee van een reebok.
Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#768
Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 80/120 -
#45
Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 200/250 -
#14
Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#731
Een gepolierd stuk van een gefossiliseerde boomstam.
Partie polie d’un arbuste fossilisé.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 120/140 -
#544
Personages met een papegaai. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
Personnages avec un perroquet. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 92 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#111
“Edelman met bloemenruiker”. Beeldje van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt met een gekroonde “N”.
“Noble aux bouquet de fleurs”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque à l’N couronné au verso.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 30/50 -
#409
Een lot kristallen glazen, bestaande uit twaalf smalle champagnefluiten, zes hoge aperitiefglazen, zes sherryglazen, elf wijnkelken en twee likeurglaasjes van Jägermeister.
Lot de verres en cristal comprenant douze flûtes à champagne étroites, six hauts verres à apéritif, six à sherry, onze à vin et deux goûtes de Jägermeister.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#159Tane
Een aperitiefschotel van sterling zilver met gedeeltelijk vermeil. Mexicaans werk. Gemerkt.
Plat à friandises en argent sterling partiellement en vermeil. Travail mexicain avec poinçon.No longer availableDim. +/- 2438 gEstimate: € 1000/1200 -
#370
Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout met twee laden in de bovengordel. Renaissancestijl.
Meuble à deux portes et à deux tiroirs en ceinture haute. Chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. B 127 cmEstimate: € 200/250 -
#758
Twee lampen met twee lichtpunten van goudgepatineerd metaal in de vorm van bloemen met glazen kapjes en versierd met een putto op waterlelies. We voegen er een lamp in empirestijl aan toe.
Deux lampes à deux lumières en métal doré en forme de fleurs aux abat-jour en verre et décorées d’un putto sur des nénuphars. Nous ajoutons une lampe de style Empire.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#57Staffordshire
Een theeservies voor zes personen versierd met een verguld floraal decor op een “powder blue”- achtergrond. Gemerkt.
Service à thé pour six personnes décoré de fleurs dorées sur fond bleu poudré. Avec marque.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#785
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout, versierd met jachtbuit.
Pendule coucou en bois sculpté à motif de chasse.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/60 -
#279
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 30/50 -
#581
Een lot van vijf Buck Danny stripalbums:- “De spookkoningin”- “Vlucht naar de verloren vallei”- “Vliegende tijgers tegen piraten”- “Haaien in de Chinese zee”- “De deserteur”.
Lot de cinq albums de Buck Danny:- “De spookkoningin”- “Vlucht naar de verloren vallei”- “Vliegende tijgers tegen piraten”- “Haaien in de Chinese zee”- “De deserteur”.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#500Chronomètre Phénix
Een zilveren niello zakhorloge remontoir dubbele kast, genummerd, 800 ‰.
Remontoir en argent niellé à double boîtier. Numéroté et 800‰.No longer availableEstimate: € 100/150