#630Een 18 karaats geelgouden ring bezet met zes briljanten en vier smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with six brilliant cut diamonds and four emeralds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 350 / 450 -
#487Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.
#290Een 18 ct witgouden ring bezet met een parel.
#204Frans Van Tongerloo“Wolken boven de Heide”. Een schilderij, olieverf op board. Dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd voor en achterzijde. Gedateerd 1914.
"Clouds above the Heath." A painting, oil on board. Double signed and monogrammed on the front and back. Dated 1914.No longer availableDim. 34 x 28cmEstimate: € 150 / 250 -
#627Een houten beeld van een Thaise vrouw.
A wooden sculpture of a Thai woman.No longer availableDim. h 132 cmEstimate: € 60 / 70 -
#29“Kadezicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#484C. Cipriano“Abstracte figuren in gekleurde vlakken.” Gesigneerd. Achteraan genummerd ‘626-250 Muio.’
"Abstract figures in colored planes." Signed. Numbered '626-250 Muio' on the back.No longer availableDim. 52 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#2“Winterlandschap met hoeve.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Winter landscape with farmhouse." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 38,5 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#628Een Chinese staanlamp.
A Chinese table lamp.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#342Albert Geudens“Voorgevel”. Een kleurenets op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 269/500.
#325Een antieke massief houten koffer.
An antique solid wooden trunk.No longer availableDim. 41 x 62 x 41 cmEstimate: € 40 / 50