#617Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
#364Jules van AelPeriod: 1912-1997“Moeders en kinderen in de tuin”. Een ets op papier, Onderaan gesigneerd en genummerd 10/50.
#314‘Naakte jonge dame’, gemengde techniek, onduidelijk gesigneerd.
#546HamadanEen handgeknoopt Oosters dozar karpet van wol.
#112”Gesluierde dame”. Een bronzen plaquette in houten kader, onderaan gesigneerd.
"Veiled Lady." A bronze plaque in a wooden frame, signed at the bottom.No longer availableDim. 31 x 20cmEstimate: € 150 / 250 -
#353Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#31DistlerModeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
#496ZandjanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An Oriental carpet. Hand knotted wool.No longer availableDim. 340 x 235 cmEstimate: € 120 / 200 -
#526HamadanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#490Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
#356Een rode en witte zitbank in expo ‘58 stijl.
A red and white sofa in Expo '58 style.No longer availableDim. 81 x 54 x 105 cmEstimate: € 60 / 80