#26Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
#492Rémy Cornelissen“Drie Dames.” Litho. Genummerd 2/55. Gesigneerd buiten de plaat.
"Three Ladies." Lithograph. Numbered 2/55. Signed outside the plate.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 220 / 340 -
#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
#521Een handbeschilderd Art-Deco periode porseleinen beeld van een olifant, onderaan het merkteken van Volkstedt-Rudolstadt en de datum 3-12-23.
A hand-painted Art Deco period porcelain sculpture of an elephant, marked with Volkstedt-Rudolstadt and the date 3-12-23.No longer availableDim. H 33.5 x L 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#411Een oosterse marionet in hout met de vorm van een olifant.
#14“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met vermoedelijk opschrift “Moortgat”.
"Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Backside with presumably inscription "Moortgat."No longer availableDim. 32 x 36cmEstimate: € 35 / 70 -
An African bronze funerary urn with sculpted details, supported by three figures. Presumably from Nigeria.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 200 / 300