#400Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#506SaroukEen handgeknoopt Iraanse tapijt, Gemerkt MMZ, Made in Iran, genummerd 25657.
#228Een vintage accordeon met opschrift Manfredi, Italia.
A vintage accordion with the inscription Manfredi, Italia.No longer availableDim. 33 x 34 x 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#481Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#586Een massief houten eendeurs kleerkast.
#491Een Chinees porseleinen vaas in famille noire decor met zwaluwen. Onderaan gemerkt.
#623Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.
#598Een zwart, wit en rode koersfiets, Batavus, 20-speed, framemaat 58 cm.
#46Een vintage houten ladenkastje met handbeschilderd bloemendecor en vergulde details. 5 schuifladen.
#613Een lot van 3 messing processielampen, waarvan 2 met houten voet.
"LAG, four seasons, Autumn" An acoustic guitar with accompanying carrying bag. 1 string is missing.No longer availableDim. 104cmEstimate: € 150 / 250