#526HamadanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#279“Landschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#500Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en onyx.
A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of approximately 1.20 ct and onyx.No longer availableDim. 7,02 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#332P.J. Redouté“Wilde rozen.” Kleurenets op papier.
#91Een vroeg 20ste eeuwse lantaarnklok in messing gemerkt Happin & Webb, London.
#434“Dageraad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1987.
#478Een koperen beeld van een oosterse fluitspeler met vergulde rok.
#615Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#98“Dame met spiegel.” Aardewerken beeldje naar Picasso.
#113Val Saint LambertEen coupe, rood en kleurloos kristal, gemerkt Val Saint Lambert met zijn originele doos.
A coupe, red and colorless crystal, marked Val Saint Lambert with its original box.No longer availableDim. h 11 x Ø 25,5 cmEstimate: € 150 / 200