#531Peter PraetEen terracotta beeld met 4 geabstraheerde figuren in compositie. Onderaan zijkant draagt signatuur. lichte schilfer bovenrand kroon.
A terracotta sculpture with 4 abstracted figures in composition. Signature on the bottom side. Slight chip on the upper edge of the crown.No longer availableDim. 73cmEstimate: € 100 / 120 -
#688Een rood groene en zwarte vaas. Jaren 60/70.
#582HamadanEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#1Een verzilverd metalen fazant als tafelversiering. Met glazen oogjes.
#499Bernard JardelAbstracte compositie, olieverf op paneel, getekend Bernard Jardel.
#285Een lot van 5 porseleinen Napoleontische beeldjes, bestaande uit Ney, Mortier, Exelmans, Cannes. Murat met schilfer en pluim hoofdeksel manco.
A lot of 5 porcelain Napoleonic figurines, consisting of Ney, Mortier, Exelmans, Cannes. Murat with chipped and missing feathered headgear.No longer availableDim. 25cmEstimate: € 100 / 120 -
#362“Pater met corpus”. Een schilderij, olieverf op metaal.
“Father with corpus”. A painting, oil on metal.No longer availableEstimate: € 120 / 180