#246Allix à Cenilly-Notre-dameEen staande klok met eikenhouten kast. Het werk met gedreven messingen voorstelling rond de wijzerplaat.
#708Een grote en een kleine kom van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Un grand et un petit bol en porcelaine de Chine décorés de fleurs polychromes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 15,5 & 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#514“Mediterraan”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Méditerranéen”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#751Een porseleinen vaas met een powderblue glazuur.
#369Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Kerkinterieur”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Intérieur d’église”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#363Oude brandweerhelm en spuit.
#180Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,73 ct. VVS1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,73 ct. VVS1.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#79Al. De Dobbelaer“Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.
”Vaches qui broutent dans un paysage”. Huile sur toile. Signée 10-’80.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#594Gaston TheunynckPeriod: 1900 - 1977“Gezin bij de maaltijd”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Famille à table”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#503Schap met Japans lakwerk.
#629Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#182“Moses en de slang”. Chinese inkt op papier. Draagt een handtekening De Freij d.d. 1786.
”Moïse et le serpent”. Encre de Chine sur papier. Porte une signature De Freij. 1786.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 400 / 500