Other lots in this auction
-
#428Een designvaas van meerkleurig Muranoglas met decor in de stijl van Picasso.
Un vase design en verre de Murano multicolore au décor dans le goût de Picasso.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 85 / 100 -
#184P. Bosmans“Boszicht met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de forêt avec étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#223Een paar grote runderhoorns.
Une paire de grandes cornes de bovin.No longer availableDim. L: 70cmEstimate: € 80 / 120 -
#637Een paar knobbelvazen van Chinees porselein met blauw op wit gedrukt decor van personages in een landschap. Randschade boven- en onderaan.
Paire de gourdes en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc représentant des personnages dans un paysage. Bord endommagé en haut et en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#37Val Saint-LambertEen fruitschaal van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en cristal taillé, en partie teinté vert dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#532Emile Joseph PatouxPeriod: 1893 - 1985“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#232Een paar kleine butlerspiegels in verguld houten lijst.
Une paire de petits miroirs de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#144Julien CélosPeriod: 1884-1953“Geanimeerde dorpsstraat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Rue de village animée". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 460 / 480 -
#305Een grote messingen samovar.
Un grand samovar en laiton.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#509Een grote Balinese schildering op zijde.
Une grande peinture balinaise sur soie.No longer availableDim. 142 cm x 85 cmEstimate: € 60 / 80 -
#208Een opmerkelijke en rijkelijk uitgevoerde porseleinen lampenvoet met een scène van een harpspeelster met musicerende engeltjes op een balkon onder een baldakijn. Groen en wit porselein met vergulde versieringen.
Un pied de lampe en porcelaine remarquable et richement exécuté avec une scène d'un joueur de harpe avec des anges musiciens sur un balcon sous un auvent. Porcelaine verte et blanche à décors dorés.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 150 / 200 -
#139Van der Veken (?)“Schapen en kippen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Moutons et poules à la grange". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100 / 120

