Other lots in this auction
-
#288Een lot van vijf stuks meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.
Un lot de cinq pièces de faïence flamande émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 16 - 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169Simonne Beardswood“Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
”Nature morte, la chasse”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 73 x 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#467Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van geisha’s en kinderen en met een houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise avec une décoration multicolore geisha et enfants et un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#239Een messingen luchtertje in Lodewijk XVI-stijl met drie bloemvormige kapjes en een centrale vlamvormige coupe.
Petit lustre en laiton de style Louis XVI trois lumières à abat-jour en forme de rose et une coupe centrale en forme de flamme.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 200 / 240 -
#536Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250 / 300 -
#25Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 10,34 gEstimate: € 280 / 350 -
#644Rik HoydonckxPeriod: °1924“Nocturne”. Een kleurenets. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Nocturne” Eau-forte en couleurs. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 30 / 35 -
#28Een beschilderd houten boekentasje. Vroeg XIXe eeuw.
Un cartable en bois peint. Début XIXème siècle.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 50 / 55 -
#5Een 18 K geelgouden ring.
Une bague en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 90 / 120 -
#403Een achthoekig bord van Chinees porselein met een famille rose decor van pioenen op het plat en met bloemen in en rond uitsparingen op de vleugel. Tijdperk Qinglong.
Assiette octogonale en porcelaine de Chine à décor famille rose de pivoines sur la base et de fleurs dans et autour des renfoncements de l'aile. Époque Qinglong.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#263Een tijdperk Napoleon III aanmaakhoutbakje met fraaie decors versierd.
Un petit bac à bois d'époque Napoléon III avec de belles décorations.No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#616Een eikenhouten koffer in régencestijl.
Un coffre en chêne de style Renaissance.No longer availableDim. b: 132 cmEstimate: € 120 / 200

