Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot decoratieve oude boeken.

Een lot decoratieve oude boeken.

Lot de vieux livres décoratifs.
SKU: 9903210039.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #39
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #249

    Een verguld bronzen mazarinluchter met acht lichtarmen, bovenaan versierd met hermenfiguren.

    Lustre Mazarin en bronze doré à huit branches lumineuses, le dessus décoré de hermès.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #547

    “Vrouwelijk naakt op berenvel”. Een groepje van Weens brons met tweekleurig patina. Recent werk.

    Nu féminin sur peau d'ours . Un groupe de bronze viennois à patine bicolore. Travail récent.
    No longer available
    Dim. 5 x 20 x 13 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #217

    Vier diverse doosjes van massief zilver, geciseleerd of geniëlleerd, waarvan drie poederdoosjes en een andere. Iran en Noord-Afrika, medio XXste eeuw.

    Quatre boîtes diverses en argent massif, ciselées ou niellées, dont trois sont des boîtes à poudre et une autre. Iran et Afrique du Nord, milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 240 g brut - Ø 7,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #698

    Een lot van 33 verschillende miniatuur dekseldoosjes van meerkleurig porselein. Allen gemerkt ‘Porcelain Art’ onderaan. Twee montuurtjes los. Bijgevoegd drie verschillende verzilverde pillendoosjes.

    Un lot de 33 boîtes à couvercle miniatures en porcelaine multicolore différentes. Toutes marquées Porcelain Art. Deux cadres en vrac. Trois boîtes à pilules plaquées argent différentes ajoutées.
    No longer available
    Dim. h: 2 - 5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #444
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Vlakkencomposities”. Gemengde techniek op doek. Beide gesigneerd en één gedateerd ‘97.

    Compositions géométriques . Technique mixte sur toile. Les deux signées et une datée 97.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #507

    Een deels gepatineerde bronzen Boeddha.

    Un Bouddha en bronze partiellement patiné.
    No longer available
    Dim. (h: 47 cm)
    Estimate: € 100 / 140
  • #399

    Een paar handgeschilderde Indische erotische scènes.

    Paire de scènes érotiques indiennes peintes à la main.
    No longer available
    Dim. 15 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #566

    Mahoniehouten tafel met twee klapbladen in Regencystijl. Op centrale vierpoot en met een lade in de gordel. XIXe eeuw.

    Table en acajou avec deux tablettes rabattables Régence. Sur un piètement central à quatre pieds et avec un tiroir dans la ceinture. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 108 x 92 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #245

    1 gouden ring (18 K) met ajourwerk met een munt van 5 Soles. Au 22 K. Peru, omstr. 1960.

    1 bague en or (18 K) avec dentelle avec une pièce de 5 semelles. Au 22 K. Pérou, vers 1960.
    No longer available
    Dim. 9,62 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #335

    Een zilveren munt. 2000 ptas.

    Pièce en argent de 2000 Peseta.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #451

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van diverse personages en bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de divers personnages et fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329

    Een Indische bronzen armband en een bel.

    Un bracelet indien en bronze et une cloche.
    No longer available
    Dim. (Ø: 8 & 12 cm)
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More