#266Een gepatineerde houten nis. Recent werk.
#299LuxvalEen vaas en een pique-fleurs van amberkleurig glas. Gemerkt.
#219Een kleine verguld houten butlerspiegel .
#595Een lot schelpen, zeesterren, en zeeëgels. 13 stuks.
#9Drie verschillende officiersstokjes.
#577Een boeddha-hoofd van zandsteen in Khmer-stijl, Cambodia. Op sokkel.
#253De H. Nicolaas. Een handgeschilderd Russisch icoon met verzilverde riza.
#240Een 18 K geelgouden hanger bezet met pareltjes en fantasiestenen.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti de perles et de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 180 / 250 -
2 pièces d'or Souverain d'or avec la jeune Elisabeth II. Au 917/1000. Grande-Bretagne, 1959 et 1967.No longer availableDim. (7,98 g)Estimate: € 650 / 800