Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot Delfts aardewerk bestaande uit twee baluster vaasjes en één kratervaas. XIXde eeuw. We voegen er een plooischotel aan toe.

Een lot Delfts aardewerk bestaande uit twee baluster vaasjes en één kratervaas. XIXde eeuw. We voegen er een plooischotel aan toe.

Lot de faïences de Delft à décor bleu et blanc. Deux vases balustres, un vase flûte et un plat à l’éventail au bord ondulé.
SKU: 1904160293.
Category: Aardewerk.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #293
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #427
    Longwy

    Een penseelkoker van meerkleurig aardewerk met een floraal decor op blauwe fond. Gemerkt.

    Etui à pinceaux en faïence polychrome au décor de fleurs sur fond bleu. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H 16 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #418

    Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.

    Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #98

    Vier tegels van Delfts aardewerk met een mangaankleurig decor.

    Quatre carreaux en faïence de Delft à décor manganèse.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #417

    Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.

    Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.
    No longer available
    Dim. H 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #8

    Een lot beeldjes van biscuit en aardewerk, bestaande uit een biddend jongetje en meisje, een grootmoeder met kleinkinderen, een man met honden, twee meisjesbustes, een groepje met engeltjes, een schooljongetje en een meisje met vogel.

    Lot de statuettes en biscuit et faïence comprenant un garçon et une fille priant, une grand-mère et ses petits-enfants, un homme et ses chiens, deux bustes de fille, un groupe aux angelots, un écolier et une fille avec un oiseau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #181
    Emaux de Louvière

    “Zittend naakt”. Beeld van beige crackleware en gedeeltelijk versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. En “Naakt met sluier”. Beeld van beige crackleware en gedeeltelijk versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt (hoofd hersteld).

    “Nu assis”. Sculpture en crackleware beige partiellement décorée de fleurs polychromes. Marque sous la base. Et “nu voilé”, statuette en crackleware beige partiellement décorée de fleurs polychromes. marque sous la base (tête réparée).
    No longer available
    Dim. H 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #11

    Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een meerkleurig olie- en azijnstelletje, een boertje en boerinnetje in wit en blauw en twee groepjes van twee traditionele personages, eveneens in wit en blauw.

    Lot de faïences de Delft comprenant un huilier-vinaigrier polychrome, un couple de paysans en bleu et blanc et deux groupes de personnages traditionnels également en bleu et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #167
    Robert Van de Velde

    “Madonna met Kind”. Groep van terracotta op arduinen sokkel. Gesigneerd.

    “Vierge à l’Enfant”. Groupe en terre cuite sur socle en pierre de taille. Signé.
    No longer available
    Dim. H 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #708

    Drie vazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Waarvan twee dekselvazen.

    Trois vases en faïence de Delft bleue et blanche. Dont deux potiches.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #773
    Petrus Regout, Maastricht

    Een cachepot op voetstuk van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Cache-pot sur pied en faïence bleue et blanche. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #527

    Drie vazen van Satsuma aardewerk in diverse uitvoeringen.

    Trois vases en faïence de Satsuma de différentes formes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #53

    Drie tabakspotten van blauw en wit Delfts aardewerk met messingen deksels in diverse uitvoeringen.

    Trois pots à tabac en faïence de Delft bleue et blanche aux couvercles en cuivre. Différents modèles.
    No longer available
    Dim. H 29 en 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #297

    Een lot van drie aardewerken borden waarvan één Brussels en twee Vieux Rouen. Eén met restauratie.

    Lot de trois assiettes en faïence dont une de Bruxelles et deux en Vieux Rouen. Une restauration.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #381

    Een milieu de table van blauw en wit aardewerk, gedragen door leeuwenpoten en handvatten in de vorm van dolfijnen. Onderaan gemerkt.

    Milieu de table en faïence bleue et blanche sur des pieds griffes. Manches en forme de dauphins. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #173

    Een schotel van blauw en wit aardewerk met een geribde vleugel en een romantische scène in het plat. Onderaan gemerkt en genummerd AL 289. XIXde eeuw.

    Plat en faïence bleue et blanche à l’aile rainurée et avec une scène galante dans le creux. Marque au verso et numéro AL289. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #518
    Eichwald

    Een majolica doos in de vorm van een koopman met zijn waar op een olifant. Onderaan gemerkt. Restauratie aan een slagtand.

    Boîte en majolique en forme de marchand et ses marchandises sur un éléphant. Marque sous la base. Une défense réparée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #277

    Een vaas van zwart aardewerk en een kokervaas van zwart glas met resp. een bloemendecor en een afbeelding van het Agnus Dei.

    Vase en faïence noire et un vase cylindrique en verre noir. Respectivement décorés de fleurs et d’un Agnus Dei.
    No longer available
    Dim. H 39 en 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #321

    Een lot meerkleurig Belgisch aardewerk bestaande uit een schenkkan en een vaas. Omstreeks 1900.

    Vase et verseuse en faïence belge. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H 30 en 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #291

    Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.

    Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #77

    Een aardewerken vaas met diverse kleuren glazuur versierd. Omstreeks 1930. Onderaan gemerkt en gesigneerd Tharaud.

    Vase en faïence à glaçure de différentes couleurs. Vers 1930. Marque et signature de Tharaud.
    No longer available
    Dim. H 22,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #368

    Een lot Belgisch aardewerk bestaande uit een tabakspot, een vaasje en een mandje.

    Lot de faïences belges comprenant un pot à tabac, un petit vase et un panier.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #447
    Bentley

    Twee champagnekoelers, vier champagnefluiten en toebehoren. In lederen reiskoffer. Champagnefluiten niet origineel.

    Deux seaux à champagne, quatre flûtes et accessoires. Dans un coffret de voyage en cuir. Les flûtes ont été rapportées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #247

    Een zilveren sauskommetje met Engelse keuren.

    Saucière en argent aux poinçons anglais.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 14 cm 109,73 g
    Estimate: € 70 / 90
  • #215

    Een parelsnoer met een zilveren sluiting.

    Collier de perles à fermoir en argent.
    No longer available
  • #9

    Een lot Limogesporselein, bestaande uit een komfoor, een milieu de table, een cachepot en een ovaal schoteltje.

    Lot de porcelaines de Limoges comprenant un réchaud, un milieu de table, un cache-pot et un petit plat ovale.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #459

    Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 335 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #111

    “Edelman met bloemenruiker”. Beeldje van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt met een gekroonde “N”.

    “Noble aux bouquet de fleurs”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque à l’N couronné au verso.
    No longer available
    Dim. H 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #390

    Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas. XIXde eeuw.

    Trumeau doré de style Louis-Philippe. Glace taillé en facettes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 170 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #282
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    “Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #668

    Een lot van zes boeken m.b.t. Aziatische kunst . Diverse uitgeverijen.

    Lot de six livres concernant l’art asiatique. Différents éditeurs.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #637

    “Oude man met hond”. Japanse netsuke van massief ivoor. Onderaan gemerkt.

    “Vieillard au chien”. Netsuké japonais en ivoire sculpté. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 5,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #499
    E. Van Caneghem

    “Winterlandschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928.

    “Paysage d’hiver avec ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1928.
    No longer available
    Dim. 42 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #219

    Een bonbonnière van 800 ‰ zilver in Georgian stijl.

    Bonbonnière en argent 800‰ de style Georgian.
    No longer available
    Dim. +/- 530 g
    Estimate: € 220 / 280
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More