#459Jozef MousPeriod: 1896-1968“Geabstraheerd landschap”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Onderaan gesigneerd.
#283WarminkEen vintage tafelklok met eikenhouten omkasting en gesculpteerd bronzen details. Gemerkt, 2e helft 20e eeuw.
A vintage table clock with an oak casing and sculpted bronze details. Marked, second half of the 20th century.No longer availableDim. 27 x 13 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#440Een 18 kt geelgouden ring in de vorm van een slang bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
#428“Krishna en Radha”. Een lot van 2 bronzen beeldjes. Zuid-Indië, 19e eeuw.
"Krishna and Radha." A lot of 2 bronze figurines. South India, 19th century.No longer availableDim. 15,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#463Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#168Een paar blauw-grijze cassoletten van geaderd marmer met brons vergulde guirlandes en dennenappel bovenaan.
#34“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#643SatsumaEen Satsuma wierookbrander met fo-honden en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A Satsuma incense burner with foo dogs and figurative decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 38 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#361Een kunststoffen beeldje van een verpleegster op albasten voetstuk.
#391Een olijfgroene Murano vaas.
An olive green Murano vase.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#334Devolder“Stilleven met asperges”. Olieverf op doek gesigneerd Devolder.
"Still life with asparagus". Oil on canvas signed by Devolder.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60