#175PomellatoEen paar 18 K geelgouden oorbellen bezet barnsteen. Gesigneerd.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de +- 0,50 ct de perles et d'un petit rubis.No longer availableDim. 11,38 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#683“De Antwerpse naties”. Ed. Lannoo. Tielt, 2004.
#208Een jonge vrouw met een druivenmand van brons. Als allegorie op de oogst.
#8Een lotje verzilverd metaal, bestaande uit een peper- en zoutstelletje met parelmoer op blaadje (Mexicaans werk), een etui met twaal lepeltjes, een strooilepeltje, suikertangetje en een olie- en mosterdstelletje met geslepen glas. Inclusief lepeltje.
Un lot en métal argenté, composé d'une salière et poivrière avec nacre sur une feuille (travail mexicain), un étui avec douze cuillères, une cuillère à saupoudrer, pince à sucre et un ensemble d'huile et de moutarde avec du verre taillé. Y compris une cuillère.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#35Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de 0,50 ct.No longer availableDim. 0,98 gEstimate: € 450 / 550 -
#273Art deco klokje van aardewerk.
#296Een gepolijst marmeren zuiltje.
#523Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#599J. Buisson“De pijprokers”. “De brief”. Twee olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd. XIXe eeuw.
Les fumeurs de pipe. La lettre. Deux peintures à l'huile sur panneau. Les deux signées. XIXème siècle.No longer availableDim. 21 x 27,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#665Evert van Uitert e.a. “Vincent van Gogh, schilderijen”. En Johannes van der Wolk e.a. “Vincent van Gogh, tekeningen”. Beide Ed. Mercatorfonds 1990. Twee volumes in één huls. Goede staat.
Evert van Uitert ao Vincent van Gogh, schilderijen”. En Johannes van der Wolk e.a. “Vincent van Gogh, tekeningen”. Les deux Ed. Mercatorfonds 1990. Deux volumes dans une gaine. Bon état.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
“Wiegenlied”. Un groupe de biscuit multicolore avec bougeoir. Marqué en bas. No.24/1.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 60