Similar lots by type
-
#647
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Medio XXe eeuw.
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#743
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een tulpendecor.
Vase art déco en faïence polychrome à décor de tulipes.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#671
Een paar vazen van Nanking-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en faïence de Nankin. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#735Iznik
Een aardewerken vaas met bloem en vogeldecor. Iran.
Vase en grès décoré d’une fleur et d’oiseaux. Iran.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 55 / 65 -
#660
Een lot van Naams aardewerk, bestaande uit een theepotje, suikerpotje en een roompotje.
Lot de faïences de Namur, comprenant une théière, un sucrier et un crémier.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#745
Een blauw en witte Delftse vaas met merk L.V.S. met een decor van bloemen en putti.
Vase en faïence bleue et blanche de Delft avec la marque L.V.S. à décor de fleurs et de putti.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#11
Een schotel van blauw en wit Delfts aardewerk, versierd met een bloemendecor. XIXe eeuw. We voegen er een recente Delftse schenkkan aan toe.
Plat et cruche en faïence bleue et blanche de Delft à décor de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#93Mar. de Foret
“De ontroostbare”. Een buste van terracotta. Gesigneerd achteraan.
“L’inconsolable”. Buste en terre cuite. Signé au versoNo longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 160 -
#377
Een driedelig theeservies van basaltware, bestaande uit een theepot, een melkkannetje en een suikerpot. Engels werk.
Service à thé trois pièces en faïence dite basaltware comprenant la théière, le pot à lait et le sucrier. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#412Lucebert
“Figuur”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘61.
“Personnage”. Encre sur papier. Signé et daté ‘61.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#795
Een lot meerkleurig aardewerk bestaande uit een zigeunerkoppel, drie vissers en een vissersvrouw en een tabakspot in de vorm van een hoofd.
Lot de faïences polychromes comprenant un couple de tziganes, trois pêcheurs et une femme de pêcheur et un pot à tabac en forme de tête humaine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#247Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“La promenade”. Sculpture en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#57
Een flesje van meerkleurig aardewerk met een decor van een vrouw met fruit.
Petit flacon en faïence polychrome à décor d’une femme portant des fruits.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 25 -
#207
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400 / 450 -
#143
Een aardewerken balustervaas met een polychroom reliëfdecor van bloemen.
Vase balustre en faïence à décor polychrome de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#530Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#138
Een paar karakterhoofden van deels geglazuurd terracotta.
Paire de têtes de caractère en terre cuite partiellement couverte.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 160 -
#38
Een paar tabakspotten van meerkleurig aardewerk met koperen deksels.
Paire de pots à tabac en faïence polychrome aux couvercles en cuivre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#77Ch. Hartmann
Een kinderhoofdje van geboetseerd terracotta. Gesigneerd.
Tête d’enfant en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#443
Een lot blauw en wit aardewerk en porselein, bestaande uit twee Delftse tegels, twee verschillende kommetjes met onderbordjes en twee schoteltjes.
Lot de faïences bleues et blanches comprenant deux carreaux de Delft, deux bols différents aux soucoupes et deux petits plats.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#389Boch La Louvière
Een vierdelig lampetstel van groen en verguld aardewerk.
Garniture de toilette en faïence verte et dorée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#63
Een damesbuste van terracottakleurig aardewerk op gipsen sokkel.
Buste de dame en faïence de couleur terre cuite. Sur socle en plâtre.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#705Boch La Louvière
Een art deco schaal van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Décor nummer D5470.
Plat art déco en faïence polychrome. Marque sous la base et numéro de décor D5470.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 65 / 75 -
#398
Een vaas van Belgisch aardewerk, versierd met drie slangen.
Vase en faïence belge décoré de trois serpents.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#417
Een lot van 19 grote en 8 kleine tegels met diverse decors in art nouveau en decostijl.
Lot de 19 grands et 8 petits carreaux à différents décors de style art nouveau et art déco.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#681
Een porseleinen pijp.
Pipe en porcelaine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#18
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een bas-reliëf, een dekseldoosje met messingen montuur, een wijwatervaatje en een damesbuste.
Lot de biscuits monochromes blancs comprenant un bas relief, une boîte à monture en laiton, un bénitier et une buste de dame.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#692Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Binnenerf met kip.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Basse cour à la poule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 68 cmEstimate: € 120 / 140 -
#429Staf De Smedt
“Droomextase”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 36/200 buiten de plaat.
“Extase de rêve”. Lithographie. Signée et numérotée 36/200 hors planche.No longer availableDim. 29,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#425
Een mahoniehouten bidstoel met gedraaide poten met een met fluweel bekleed kussen en een klapblad.
Prie-dieu en acajou à pieds tournés et siège recouverte de velours. Avec abattant.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#575
Een mandvormige jardinière van meerkleurig porselein met een decor van drie klimmende kinderen en druiventrossen in hoogreliëf. Oostenrijk.
Jardinière en forme de panier en porcelaine polychrome à décor de trois enfants grimpants et de grappes de raisins en relief. Autriche.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 220 / 240 -
#96
Een kastje van gesculpteerd eikenhout met twee gevitreerde deurtjes.
Petit meuble en chêne sculpté ouvrant à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 148 cmEstimate: € 40 / 60 -
#369
“Zittende dame”. Potlood op papier. Toegeschreven aan Anton Pieck.
“Dame assise”. Crayon sur papier. Attribué à Anton Pieck.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#323
Een lot van drie bronzen engeltjes in verschillende uitvoeringen. Eén met ontbrekend vleugeltje.
Ensemble de trois angelots différents en bronze. Une aile manque.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#464Vlaamse School
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#345
Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes.
Console en acajou à trois niveaux, sur roulettes.No longer availableDim. 111 x 106 x 38 cmEstimate: € 300 / 400