#275
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger van amber.
#451Lalique
#807
“Breughel. Een kunstmap met begeleide prenten. Mercatorfonds, 1973.
#793
Een Loetzkommetje van iriserend glas.
#97
Een paar hoge vazen van witgeglazuurd aardewerk.
#528
Een gebeeldhouwd houten masker. Baoulé, Ivoorkust.
#117
“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Omstreeks 1800.
#460
Een schakelketting, een armband en een paar oorbellen van zilver. 925 ‰
Chaîne à maillons, un bracelet et une paire de boucles d’oreilles en argent 925‰.No longer availableDim. 59,25 gEstimate: € 50/100 -
#267
Album contenant ± 432 cartes postales anciennes du début du XXe siècle. Thèmes divers, presque tous aux timbres oblitérés.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#325
Bague en or blanc 14 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 1100/1200 -
#584Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#34Valeruis De Saedeleer
“Moulin sous la neige”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 34 x 42 cmEstimate: € 20/30