Other lots in this auction
-
#529Een Imari schotel met een blauw, roestrood en gouden decor met kraanvogels en bloemen. Japan, einde XVIIIde eeuw. Randschilfer met haarlijn.
Plat Imari en porcelaine bleue, rouille et dorée aux grues et fleurs. Japon, fin XVIIIe siècle. Eclat et cheveu.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#317Vaasje van polychroom porselein met bloemen in reliëf en handgeschilderde decors met een ruïne en een bloementuil. Twee oren.
Petit vase en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief et de ruines et de fleurs peints à la main. Deux anses.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#86Een armstoel in Lodewijk XV-stijl met kunstlederen bekleding.
Fauteuil de style Louis XV recouvert de simili.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#91Een paardenhoofd van verzilverd brons.
Tête de cheval en bronze argenté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#97Een paar hoge vazen van witgeglazuurd aardewerk.
Paire de vases hauts en faïence à glaçure blanche.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#516Een vierkante Chinese salontafel van zwartgelakt hout met decor van pietra dura onder glas.
Une table de salon carrée en bois laqué noir , décor en pierre dure sous verre.No longer availableDim. 55 x 55 x 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#351KeramisEen aardewerken vaas met een gestileerd decor van tulpen op een beige achtergrond. Onderaan gemerkt. Decor 2524, model 1291.
Vase en faïence décoré de tulipes stylisées sur fond beige. Marque sous la base, décor 2524, modèle 1291.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#316Een gebeeldhouwd eikenhouten buffetkast met onderaan een paneeldeur en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet en chêne sculpté, le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 220 x 90 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#190Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,58 gEstimate: € 150 / 200 -
#735Een mahoniehouten schrijfmeubeltje met vier laadjes in het bergvak onder het klapblad, een kleine lade voor inktpotjes, een uitschuifbaar blad en vier laden.
Scriban en acajou à quatre petits tiroirs et une étagère en dessous de l’abattant, un petit tiroir pour les encriers et une glissière e quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#523Een opgezette wezel in wintervacht.
Une fouine empaillée avec fourrure d’hiver.No longer availableDim. h: 19 cm (met tak)Estimate: € 40 / 60 -
#709Jean Gatien“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met opdracht, 1940.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Signée et avec dédicace de 1940.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 100 / 120

